Pörgős kiszolgálás, minőségi ételek, udvarias pincérek

Caffe La Terra Étterem BudapestCaffe La Terra Étterem Budapest a térképen

2016. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. május 3.
Rendszeres látogatója vagyok az étteremnek, mely ebédidőben zsúfolt a menüajánlatok miatt.
Menüik változatosak, igényesek, éttermi felszolgálással tálalva.
Szabadtérben, napsütésben is elfogyasztható az ebéd, ha hűvösebb idő van, gondoskodnak plédről.
A pincérek kedvesek, figyelmesek, gyorsak és jó kedvűek, így mindig jó hangulatban telik az ebéd, a rohanás ellenére is.
Ebédidőn kívül látogatva az éttermet teljesen eltérő élményben lehet részünk, csendes, családias, meghitt, meleg hangulatot áraszt, a pincérek is jobban ráérnek, megszűnik a rohanás, tökéletesen ki lehet kapcsolódni egy finom étel mellett.
Ez az egyetlen általam látogatott étterem, ahol mindig elégedett voltam az ételek minőségével, frissességével és bár drágább, szívesebben választom őket.
Bátran ajánlom mindenkinek, akár ebédre, akár egy meghitt vacsorára, akár egy beszélgetős teadélutánra vágyik egy szolid helyen, nem fog csalódni.

Caffe La Terra Étterem további értékelései

2014.07.29a párjával
sajnos le kell, hogy húzzam, pedig a múltkor visszatérős helynek gondoltuk. nagy reményekkel térünk be egy vasárnap késő du. a teljesen üres étterembe, ahol 2 hatalmas tv-n ment a foci ment full hangerőn (még nem volt vb!), és egy unott pincérlány volt még, senki más. kérdeztük: hova ülhetünk? a...
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon