Luxus bubuteázó K-Poppereknek

Find Tea Drinks & Sweeties BudapestFind Tea Drinks & Sweeties Budapest a térképen

Átlagos 2019. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. október 14.
Akinek ismerősek a Bubu- illetve OxO-teázók, az tudja, miről beszélek. Alapnak egy gyümölcsös-tejszínes tea, mindenféle zselék és golyók, színes szívószálak... ennek a továbbgondolás, pontosabban a drágább verziója a Find Tea.

Sokként éri a betérőt a "menü", hiszen itt alapvetően összeállítják neked előre a teakülönlegességeket, tehát nem te magyarázod, hogy mit szeretnél - ez természetesen az áron is látszik.

A tejszínes alapú teák kellemesek, az áruk borsos, de cserébe igazi meglepetések (hordozható pohár, lépesméz a teában) próbálják erősíteni a vásárlóban a luxusérzetet.

A hely pedig varázslatos, gyönyörű cseresznyevirágfestés, fehér bútorok, virágok az asztalon. Nagyrészt koreai fiatalok a vendégek, így K-Poppereknek kifejezetten ajánlott a hely.

Rendszeres teázóknak [moderálva - a szerk.] mindenképpen ajánlott egy próbát tenni a Find Tea-ben,de jó előre felkészülten kell kinézni a teákat (illetve, most októberben nem fogadtak el kártyát; jó lesz készpénzzel készülni!). Aki azonban most kezdené a kávézást-teázást, egy olcsóbb helyet kéne választania, ahol szépen összerakják külön a teákat, így kitapasztalhatja, mi ízlik neki, és mi nem.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló

Find Tea Drinks & Sweeties további értékelései

2019.07.30egyedül
Szürreális hely, nem is értettem pontosan, honnan pottyant be a főváros szívébe, a Bazilikától pár percre, a város egyik közlekedési ütőerét jelentő Bajcsy-ra. A vendégkör 99%-ban távol-keleti - koreai, taiwani, kínai - fiatalok, fiúk-lányok vegyesen, de a fiúk a fiúkkal, lányok a lányokkal...
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt