Hangulat Kisvendéglő Budapest

Hangulat Kisvendéglő BudapestHangulat Kisvendéglő Budapest
Hangulat Kisvendéglő BudapestHangulat Kisvendéglő Budapest

Hangulat Kisvendéglő Budapest bemutatkozása

Hangulatos kisvendéglő a Margit-szigettel szemben, a Duna partja mellett, jó
közlekedéssel. Negyed évszázada üzemelő, hamisítatlan magyaros jellegü, reform ételeket is kínáló de nem szokványos ízvilágú vendéglátás. Higgye el, talál különlegességet étlapunkon, mérsékelt árakon, melyek körettel együtt értendők.

Holiday Resorts Balatonszárszó - Kedvezményes ajánlat
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Hangulat Kisvendéglő Budapest vélemények

Átlagos 2022. augusztus 25.egyedül járt itt
Napi menüt ültem be enni, mert épp útba esett és gyorsan kellett valami. Gondoltam, bemegyek a pulthoz kérni, de nem túl kedves hangvételben lettem tájékoztatva, hogy majd kijön felvenni a rendelést, ez itt nem így működik. Oké. Sokat vártam a rendelésfelvételre is, a kajára is, a kiszolgálásban a kedvesség legapróbb jelét sem véltem felfedezni.
Átlagos 2019. november 10.egyedül járt itt
Szombaton 4 óra körül értem az étteremhez. Helyileg a 13. kerület lakótelepi része a Duna közelében, Vizafogó. Közvetlen - hétköznap fizetős - parkolási lehetőség az étterem előtt. Azt hittem, egy lélek sem lesz itt, mert amolyan ebéd és vacsora közötti holtidőnek számít ez, de nagyon is tévedtem.
Hangulat Kisvendéglő Budapest - EgyébHangulat Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapHangulat Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapHangulat Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapHangulat Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapHangulat Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapHangulat Kisvendéglő Budapest - Étel/italHangulat Kisvendéglő Budapest - Étel/italHangulat Kisvendéglő Budapest - Étel/italHangulat Kisvendéglő Budapest - Étel/italHangulat Kisvendéglő Budapest - BelsőHangulat Kisvendéglő Budapest - MosdóHangulat Kisvendéglő Budapest - MosdóHangulat Kisvendéglő Budapest - EgyébHangulat Kisvendéglő Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Gyenge 2018. november 18.a párjával járt itt
Párommal vasárnap délbe tértünk be ide egy jo kis ebéd reményében. A helyiseg majdnem tele volt. Igy abban reménykedtünk hogy jót fogunk enni. Ahelységben az asztalok kicsik. A tisztaság is hagy kívánni valót maga után ( pohár és kenyérkosár koszos volt). A séf ajánlatát rendeltük : pikáns vadragú levest és szarvaspörköltet krumpilángossal.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. augusztus 17.barátokkal járt itt
A hangulat. . . . egész kellemes. Bár épp foci VB ment és kihallatszott a kinti részre - elment. Az étel meglepően jó volt; magyaros, zsíros, de olyat rendeltünk. Az ital gépi lötty, amit jelezhetnének az árlapon. jó drágán ! ! ! ! ! Nem limonádé, hanem valami tonikhoz hasonló higított vacak.
Gyenge 2015. február 21.családjával járt itt
Torkos csütörtökön látogattam el e helyre. Hát meggondolnám, hogy még egyszer ezt meg tegyem-e. Igaz maga a Vendéglő kinézete hangulatos a XIII. kerület hangulatár adja vissza. Nagyon szűkek a helyek az asztalok túl zsúfoltan vannak elrendezve. Nem igazán volt sok vendég abban az időpontban mikor mi ott jártunk, de az ételekkel kapcsolatosan van kifogásolni való.
Kiváló 2013. december 25.a párjával járt itt
Régebben amikor a 13. kerületben laktam többször is elsétáltunk a párommal a hangulat vendéglőbe. Mindig nagyszerű kiszolgálásban és jó hangulatban volt részünk. Az ételek úgy változatosak és különlegesek, hogy nem a polip/indiai/szték vonalon mozgó méregdrága divatos/sznob igényeket elégítik ki, hanem a mindenki által jól ismert alapanyagokból és alap ételekből jó adag fantáziával összerakott gasztronómiai különlegességeket vonultatnak fel.
Hangulat Kisvendéglő Budapest a térképen
1138 BudapestNépfürdő u. 17/f
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség
H-V
magyar