Családi összejövetel

Joe-Háza Étterem & Pizzéria BudapestJoe-Háza Étterem & Pizzéria Budapest a térképen

Kiváló 2017. októberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. október 17.
Körülbelül két hete jártunk itt a családdal.
Nagyon megvoltunk elégedve, a személyzet kedves, az étel nagyon finom volt.
Látszik, hogy tulajdonos váltás történt, ugyanis az udvar rendezett, tiszta az étterem és az alsó szintet is felújították.

Ajánlom mindenkinek, hogy próbálják ki és alkossanak saját véleményt.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Joe-Háza Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italJoe-Háza Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képJoe-Háza Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italJoe-Háza Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képJoe-Háza Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/ital

Joe-Háza Étterem & Pizzéria további értékelései

2017.07.11családjával
Már egy héttel előre foglaltattam asztalt az étterembe.Ennek ellenére csak akkor tologatták össze az asztalokat mikor már ott voltunk.Csak mi voltunk tehát az előkészületekre lett volna idő.A megrendelt levesre 1 órát kellett várni.3/4 óra várakozás után derült ki,hogy a húsleves még nem készült...
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok