Meglepo etelek es valaszok

Leroy Cafe - Újbuda BudapestLeroy Cafe - Újbuda Budapest a térképen

Gyenge 2016. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. december 18.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A hidegben sutotok levesre vagytam, igy kerultunk a LEROY CAFE ALLE bavasarlokozpontjaban levo ettermebe.
A sutotok leves suru volt, a kanal majd megallt benne, tele volt liszttel. Gyanitom nem volt megsutve a sutotok, csak fozve, mert ettol es a sok liszttol az ize...., hm.... ezt ellensulyozando kerulhetett bele cukor, amitol aztan vegkepp csalodast okozott.
No de majd a foetel!
"Fokhagymás, csípõs sertésszűz tejfölös mini lángossal és konfitált fokhagymával"
Ha elkepzelem, biztos, hogy nem egy paprikas szafttal beboritott etel jut eszembe. De ez az volt. Jelkepesen 2 db 20 forintos nagysagu tejfol potty hivatott kapcsolatot teremteni az etleppal.
A paprikas szaft tele volt voroshagymaval, ami itt-ott kicsit ropogott a fogam alatt. Fokhagymat nem lattam.
A 3 db 5 centi atmeroju husdarabrol lepiszkaltam a szoszt, ez volt az ebed. A langosba belekostoltam, de zsiros volt es elesztoizu.
A pincer kerdesere aki a gyakorlatilag erintetlennek tuno tenyert elvitte, elmondtam, hogy nem ez van az etlapon. Meg az uzletvezetot is odahivta. Szerintuk nem volt igazam. A fokhagyma valaszuk szerint a szoszban volt. Kerdeztem, ha azt feltuntetik akkor a voroshagymat miert nem? Nagyon extra hely (lenne),ha a szoszt konfitalt fokhagymaval keszit(enek)! A pirospaprikas porkoltszaft szinten nem volt feltuntetve, viszont tejfolos langost igertek. Valasz: a porkoltszaftban van a tejfol.
Megjegyzem ha szeretem a tejfoloset, meg nem jelenti, higy paprikasban szeretem. Mar csak az epet banto pirospaprika miatt sem! No comment! Es persze felszamoltak.
Aki errefele enni akar, menjen fel a a 3. szintre a gyorsettermekhez! Higgye el jobban jar!

Leroy Cafe - Újbuda további értékelései

2017.12.03gyerekekkel
A gyors étterem alatt nem gyorséttermet kell érteni,hanem az Allé bevásárlóközpont földszintjén lévő Leroy Cafe éttermet. A lánc egyik tagját Debrecenben már teszteltük,most a családdal ülünk be ünnepelni,foglalt asztalunk van,ami okos előrelátás volt,mert a hely tömve van. Érkezés 18.00-kor....
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Thermal Panzió Igal - Tavaszi zsongás