Ízletes ételek családias hangulatban

Micó Fogadó Étterme BudapestMicó Fogadó Étterme Budapest a térképen

Kiváló 2015. februárban, csoporttal járt ittÉrtékelt: 2015. április 22.
Kisebb társasággal, előzetes asztalfoglalással látogattuk meg a helyet. Megérkezésünk után egyből egy családias hangulatú kis különterembe invitáltak, ahol már várt a számunkra előkészített, szépen megterített 6 fős asztal. Körbenézve rend és tisztaság fogadott, úgyhogy már az első benyomások is igen pozitívak voltak.
Az ételekről is csak elismeréssel tudok nyilatkozni; erőleves gazdagon, hűen nevéhez valóban gazdag volt. Ennyi húst erőlevesben még nem nagyon láttam sehol, arról nem is szólva, hogy a hús minősége is igen jó volt.
Azután kétszemélyes tálak következtek, amelyeken a rántott gombától a cigány pecsenyén át a párizsi szeletig és a cordon bleu-ig minden volt. A húsok minősége itt is kifogástalan volt, jól átsült, omlós, ízletes szeletek tornyosultak a tálon, a rántott gomba is zamatos volt, az ételek fűszerezése hozzáértésről és jó ízlésről tanúskodott és a köret is teljesen rendben volt.
A desszertnek választott somlói galuska minden képzeletet felülmúlt. Őszintén szólva nem emlékszem rá, hogy valahol is ettem volna korábban ilyen fantasztikusan jól sikerült somlóit.
A Micó konyhája tehát jelesre vizsgázott - az első fogástól az utolsóig minden kifogástalan volt.
A felszolgálásra sem lehet panaszunk, a szervírozás gyors volt és célratörő, a fogások közötti várakozási idő is a tolerálható szinten belül volt, különös tekintettel a rendelés mennyiségére.
Egyszóval ez a hely - stílszerűen szólva - nagyon ínyemre volt, és társaságunk többi tagja is hasonlóan pozitívan vélekedett. Mindent összevetve tehát, ezt a helyet jó szívvel tudom ajánlani.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló