Pizza Forte - Savoya Park BudapestPizza Forte - Savoya Park Budapest a térképen

Szörnyű 2024. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. március 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Adtam nekik több esélyt is, hátha csak rossz napot fogtam ki...de ezeknek mindig rossz napjuk van.
Próbáltam megfejteni: bennem van a hiba ? Talán túl udvarias vagyok, és ez vált ki ellenszenvet, dühöt az alkalmazottból ? Bármikor mentem, választék nem volt, jó esetben egy-két szelet pizza (vagy semmi) volt a pultban. Egyedüli vásárlóként (közel-távol senki) kifejezetten udvarias érdeklődésemre a várható pizzákra fokhegyről válaszoltak...de aztán megnyugodtam, a pár perc múlva utánam érkező érdeklődőt ugyanabban a stílusban kezelték.
Itt soha többet nem akarok semmit sem, inkább oda megyek, ahol emberként, és vendégként szolgálnak ki.
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű

Pizza Forte - Savoya Park további értékelései

2021.12.09egyedül
Vacak ebéd... miért is akarok néha valami pizzát enni? Talán kíváncsiságból? Azt hiszem, az eddigi pizzáim 80%-a volt semmilyen vagy rossz, elenyésző a jó emlék... hát ez is itt egy... szóval, ki vannak rakva különféle pizzák megtekintésre az üveg alá, és akkor ebből vagy abból kérsz egy vagy...
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Laterum Pécs - Napi ár félpanzióval