Ajánlom a helyet!!!

Pizza Mágus BudapestPizza Mágus Budapest a térképen

2023. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. június 25.
2023.06.23.-án pénteken 20. keruletbe jártam es beugrottam ebédelni ide:
Pizza Mágus
Az első benyomásra átlagos helynek tűnő pizzázóba értem. A felszolgálás első pillanatban is már fogyasztóbarát hangulatot keltett a kedves mosolygós, vidám arcú felszolgáló lany személyében. A megrendelt étel a szokásoshoz képest átlagos idő alatt keszult el, érkezett az asztalhoz, viszont ha kicsit késett is volna a felszolgáló lány kedvessége es mosolya minden ellenérzést eltüntetett volna! Az étel finom volt, pont amilyenre számítottam a helyhez es a körülményekhez képest.persze ezt nem negatív értelemben ertem! Összességében elégedett vagyok, kiemelném a felszolgálás színvonalát es a kedves barátságos hangulatát !Mindenkinek csak ajanlani tudom!
Üdv
Norbi

Pizza Mágus további értékelései

2023.11.08családjával
Házhozszállítással szoktunk pizzát rendelni, teljesen jó. Sokféle pizza van, korrekt áron - vannak saláták, italok, sütemény és fagyi is. Lehet fele-fele pizzát is kérni és egyéni igény alapján összeállítani is. Mindig hamar kihozzák, nagyon kedves a futár.
2023.09.15családjával
Családias környezet. Nagyon finom minőségi pizza. Kedves aranyos kiszolgálás. Szép, meghitt helyen van. Tiszta, hangulatos hely. Csak ajánlani tudom!
2022.05.22a párjával
Jo pizza Finom fagyi Ajánlani tudom barkinek aki a 20 kerületbe jár nem drága, kellemes helyen van sütit is ettem fagyival megérte!
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok