Szeretek itt kávézni!

Semiramis Babkávézó - Lurdy Ház BudapestSemiramis Babkávézó - Lurdy Ház Budapest a térképen

Kiváló 2017. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. március 16.
Szeretek itt kávézni!
Főleg akkor, amikor egy kevés mosollyal, de hatalmas empátiával rendelkező hölgy varázsolja elő a csodálatos kávékölteményeket. Még egy nagyon jellemző tulajdonságot találtam Nála: nem fogad el extra borravalót, inkább menjek gyakrabban kávézni. Volt, hogy csak miatta bementem a Lurdyba kávézni.
Legutóbb egy fiatalembert találtam itt. Az elfogultságom miatt kíváncsian vártam a kávéját. Az ember más, a szakértelem ugyanaz. Nagyon finom – különben nem ittam volna itt aznap háromszor is kávét.
Ha van hely, érdemes beülni a pultjukhoz és hagyni, hogy átjöjjön a hangulat és a kávézás tisztelete.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Semiramis Babkávézó - Lurdy Ház Budapest - BelsőSemiramis Babkávézó - Lurdy Ház Budapest - BelsőSemiramis Babkávézó - Lurdy Ház Budapest - EgyébSemiramis Babkávézó - Lurdy Ház Budapest - EgyébSemiramis Babkávézó - Lurdy Ház Budapest - BelsőSemiramis Babkávézó - Lurdy Ház Budapest - EgyébSemiramis Babkávézó - Lurdy Ház Budapest - Egyéb

Semiramis Babkávézó - Lurdy Ház további értékelései

2016.12.17gyerekekkel
A Lurdy-ház emeleti részén 2 kávézó is működik. Az átellenes oldalon lévő Koffein sokkal nagyobb és saját asztalokkal rendelkeznek, míg a kínai gyorsétterem és Bőségtál közötti Semiramis sokkal kisebb alapterületű. Nincs felszolgálás, a kávét a pultnál kell rendelni és vagy a fal melletti kis...
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel