Kellemes hangulat, finom fánkok

The Donut Library - Pozsonyi út BudapestThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest a térképen

Kiváló 2014. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 7.
Budapesten számomra az egyetlen ismert igazi fánkos hely. 24 féle fánk közül lehet választani, itt mindenki talál ízlésének megfelelőt. Van töltött és lyukas is, mindegyik nagyon jól néz ki, de szerintem a töltöttek sokkal finomabbak. Az ár szerintem reális.
A kiszolgálás kicsit lassú, pláne, ha sok a vendég, de összeségében mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

The Donut Library - Pozsonyi út további értékelései

2015.12.05családjával
Duna partnál van ez a fánkos maga a hely szép kialakitásu amerikaias. A fánkok finomak nem gyér a kinálat és több finomság. Sűrün látogatjuk. Bár a fánk kicsit drága 400 ft/db
2014.08.10egyedül
Amerikás hangulatú és dizájnú hely, csak fánkokat lehet kapni, de abból nagyon sokfélét, valamint a fánkhoz italt (üdítő, kávé, tea). 2 nagy csoportba sorolhatóak a fánkok, az üres közepű (gyűrű alakú) és a tömör, aminek a belsejében valamilyen töltelék, krém van. Én egy narancsosat választottam,...
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Yacht Siófok - Pünkösd