Ez a hely megszűnt!

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Vén Betyár Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2014. március 12.a párjával járt itt
Nagyon jó, tipikus magyaros étterem, magyaros ételekkel. Az ételek nagyon finomak, az adagok nagyok, az árak kedvezőek. Amikor ott jártunk, épp kifogytak az egyik ételből, amit rendelni szerettem volna, a pincér nagyon udvariasan nagyon sokszor elnézést kért emiatt, nem csak úgy odavetette, hogy nincs, rendeljek mást. Bármikor szívesen visszamennék.
Kiváló 2014. január 23., kollégákkal járt itt
Én itt ünnepeltem a születés napomat ami nagyon jól sikerült! Az étel amit kértünk nagyon finom és laktató volt köszönet a konyhán dolgozóknak! A felszolgáló kedves barátságos és humoros ami jobbá teszi az étterem színvonalát. A legjobb Magyaros Étterem Budapest Belvárosában! Ajánlom mindenkinek hogy látogasson el ide mindenképpen!