étterem

Ensana Thermal Hévíz
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Sungarden Hotel Siófok - Aranyifjaké a SunGarden
Aranyifjaké a SunGarden
2024.10.18-ig
Sungarden Hotel Siófok

Vidocq Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2023. október 8.családjával járt itt
2023 október 8-án voltunk ott hatan ebédelni. Nagyon finom volt a kaja, óriásiak voltak az adagok, és egészen különleges a kiszolgálás. Igazából jóra számítottunk, de ez az ebéd minden várakozásunkat felülmúlta. Ezentúl, ha étterembe megyünk, csak ide jövünk és mindenkinek ajánljuk.
Kiváló 2017. január 29.barátokkal járt itt
Ahogyan Erich Kästner írja Az Emberke című meseregényében: ha finom húsból főzik a húslevest, nem kell, hogy a tányér is finom porcelánból legyen hozzá. Csak otthonosabb attól, hogy a berendezés nem olyan előkelő: a kopott medvebőrtől a falon, a használt (de mindig tiszta! ) abroszoktól. Ez a kispénzű, ám mégis igényes vendégek törzshelye.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. november 19.barátokkal járt itt
Pont amit várni lehet egy óbudai vendéglőtől. Barátságos kellemes környezet kedves figyelmes kiszolgálás és nem utolsó sorban az étel kifogástalan. Libanapok alkalmával voltunk ott, végig ettük a repertoárt. A libatepertő frissen kisütve, a libaleves (szakértő szerint a gombóc neve ellenére nem maceszgombóc volt) kifogástalan.