Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Dohány utca Budapest Budapest

?
0
értékelés
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Még nincs helyezése
városi Egyéb látványosság közül
Kategória
Egyéb látványosság

Dohány utca Budapest Budapest bemutatkozása

A dohány utca Erzsébetvárosban, Budapest VII. kerületében található. A kiskörutat a Rottenbiller utcával összekötő, az Erzsébet körutat átszelő 1,6 km hosszú utca. Nevét a 211. számú házban lakó, műhellyel is rendelkező Anton Prinder tubák- és dohánykészítő mesterről kapta. Az 1820-as években épült ki a Dohány utca ma ismert vonala.
Tovább olvasom >>
Jártál már itt? Értékeld elsőként a helyet!3 darab első értékelés után Felfedező kitüntetéssel jutalmazunk!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
Duna Wellness Hotel Baja
29.900 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
Szent István Hotel Eger - Kedvezményes ajánlat
Szent István Hotel Eger
74.990 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Forrás Zalakaros - Tök jó őszi szünet Zalakaroson
Hotel Forrás Zalakaros
84.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.