Agape Vendégház Budapest Budapest

4,5
a 435 budapesti szállás közül
Aparthotel

Agape Vendégház Budapest Budapest bemutatkozása

Az Agape Apartmanház Budapest központjában, kiváló minőségben mégis elérhető árakon kínál szobákat és apartmanokat - a vendégek rövid sétával számos budapesti turistalátványosságot könnyen elérhetnek, de a nagyon jó környékbeli közlekedéssel egyszerűen eljutnak a város bármelyik pontjára.

Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Agape Vendégház Budapest Budapest vélemények

2016. június 6.gyerekekkel járt itt
Elhelyezkedése tökéletes, a város szívében. Teremgarázs biztosítva volt, de szerintem irreálisan drága. Meglepöen nagy apartman, óriási nappalival, fürdövel. Nagyon jól felszerelt konyha. A tv-n csak pár, talán 5 csatornát lehetett fogni.
A tisztasággal nem voltunk megelégedve. Piszkos járólap, nagyon poros parketta. A fürdöböl kellemetlen szag áradt.
Kiváló 2013. április 23.egyedül járt itt
Nagyon jol éreztem magam ,kulturált és segitő kész személyzet volt.Az Étkezési lehetőség is megopldott volt mivel felszerelt konyha álll rendelkezésemre ! A konyha hosszab tartozkodás esetén bővitésre szorul! Éjszaka kicsit gyenge a fűtés lehetne jobb.Jol megközelitő helyen van ,közel vannak szórakozó helyek.
Kiváló 2013. február 18.a párjával járt itt
2013 febr. 16-án 1 éjszakát töltöttünk az Agape apartmanházban. Nem a 12-14, hanem a 26 házszám alatt. Kényelmes, tiszta, csendes volt az apartman. A konyha felszerelése lehetne "gazdagabb". Ha több napra mennénk és a konyhát, edényeket is kellene használni, találnánk hiányosságokat.
Mindent összevetve: Jól lehet pihenni ebben a belvárosi apartmanban.
Kiváló 2013. január 30.egyedül járt itt
1. Centrális fekvésû, minden közlekedési eszközt gyorsan el lehet érni.
2. Bevásárlási lehetôségek és étkezési lehetôségek nagyon jók. Coop,Spar,pékpizzaria,étterem, sörözô stb.
3. A tágas szoba, megfelelô tisztasággal élvezetes volt
4. A parkolást viszont nagyon drágának tartottam ( naponta 12 € )Nem vettem igáenybe.