Cotton House Budapest

Cotton House Budapest
Cotton House BudapestCotton House Budapest
Cotton House BudapestCotton House Budapest

Cotton House Budapest bemutatkozása

A Cotton House Szálló a '20-as, '30-as évek luxus hangulatát idéző, korszerűen felszerelt szálláshely a pesti belváros szívében, amely az év minden napján szívesen látja vendégeit. A hírességek neveit viselő, korabeli bútorokkal berendezett, légkondicionált szobák kellemes kikapcsolódást nyújtanak a pihenni vágyóknak.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Cotton House Budapest vélemények

Átlagos 2014. április 27.a párjával járt itt
A fizetéshez csak dombornyomott kártyát fogadott el a terminál, sima bankkártyát nem, erre előre nem figyelmeztettek. Az érkezésem napján jeleztem, hogy a kísérőm csak másnap érkezik, bár eredetileg 2 főt jelöltem meg a foglalásban. Másnap reggel ismét jeleztem, hogy délután érkezik, ennek ellenére a második törülközőt estére elvitték !
Kiváló 2013. november 18.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a Cotton House hangulata, a szoba berendezése, a kiegészítők (lámpák, telefonok), a személyzet segítőkészsége. Jó, hogy házon belül van szórakozási lehetőség (Cotton Club). A reggelizőhely szintén hangulatos, az ételek (virsli, rántotta) melegek voltak, frissen készültek.
2013. február 10.barátokkal járt itt
Akinek bejön a 30-as évek hangulata és a mozgalmas nagyvárosi miliőben egy kis pihentető zugra vágyik, annak ajánlom! Főleg a hatalmas sarokkáddal felszerelt szobákat.
Kisebb finomításokat igényelne ( kicsit nyiszog az ágy, szorul a szekrényajtó, de lakható).