Atlantic Hotel Budapest ★★★

Atlantic Hotel Budapest
Atlantic Hotel BudapestAtlantic Hotel Budapest
Atlantic Hotel BudapestAtlantic Hotel Budapest

Atlantic Hotel Budapest bemutatkozása

Az Atlantic Hotel a pesti belvárosban található, 2005 szeptemberétől várja vendégeit. A város szívében is kellemes, nyugalmas környezetet biztosít a belső átriumos kialakítás, amely a szálloda belsejébe egész nap természetes fényt tükröz.

4Szolgáltatás
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Atlantic Hotel Budapest vélemények

Kiváló 2023. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése remek, minden nagyon közel van hozzá. A szobánk állapota teljesen megfelelt, nagyon tiszta volt és tetszett a szálloda átriumos kialakítása.
A személyzet nagyon kedves, az ételek finomak, örültem hogy volt teljes kiőrlésű kenyér is. Gratulálok, biztosan ezt fogjuk választani legközelebb is.
Kiváló 2016. október 15.egyedül járt itt
Elégedett voltam a szállással és a szolgáltatással az étkezéssel és az alkalmazottak segítőkészségükkel is. Tiszta, hangulatos, hely, másoknak is ajánlanám. Nekem teljesen megfelelt, szívesen töltöttem volna el akár több napot is ha úgy van, bár azt már társaságban.
Kiváló 2013. július 25.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése remek, minden nagyon közel van hozzá. A szobánk állapota teljesen megfelelt, elég tágas, volt elég rakodóhely, és nagyon tiszta volt. Nagyon tetszett a szálloda átriumos kialakítása.
Tisztelt "SzJános"!
Nagyon köszönjük kedves, dicsérő szavait, illetve pozitív értékelését. Mindig nagy öröm hallani, hogy vendégeink elégedetten távoznak szállodánkból. Külön szeretném megköszönni személyzetünkkel, illetve reggelinkkel kapcsolatos kedves megjegyzését.
2013. augusztus 7., Zámori Szilvia, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2013. július 10.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló a vonattal érkezőknek. A szállodával történt előzetes egyeztetés után könnyen megtaláltuk, nem volt semmi probléma. Kellemes hangulatú, modern épület, kedves személyzettel, akik minden kérdésünkre készséggel válaszoltak, illetve számos programlehetőséget kínáltak, melyet könnyedén le is foglaltak számunkra.
Tisztelt "sztimi83"!
Ezúton szeretném megköszönni, hogy időt szánt szállodánk értékelésére. Nagyra értékeljük kedves szavait személyzetünkkel, a szobával, illetve a reggeli kínálatunkkal kapcsolatban.
Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat a szállodánkban töltött napok alatt, illetve remélem, hogy legközelebb is lesz alkalmunk szállodánk vendégei között üdvözölni Önöket!
2013. augusztus 7., Zámori Szilvia, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2013. június 27.a párjával járt itt
A szállodát az elhelyezkedés miatt választottuk. A központ nagyon hamar gyalogosan is elérhető. A szobánk tágas és tiszta volt, a reggeli választék változatos és kielégítő. A recepción nagyon sok programajánlatot kaptunk, így még többet láthattunk Budapestből.
Tisztelt "MargitIldi"!
Először is szeretném megköszönni, hogy szállodánkat választotta budapesti tartózkodására. Nagyon jó érzéssel tölt el, hogy elégedett volt szolgáltatásainkkal, személyzetünk munkájával, valamint szállodánk elhelyezkedésével. Külön öröm volt hallani, hogy szállodánk környékében sem talált kivetnivalót.
2013. július 2., Zámori Szilvia, vendégkapcsolati manager
Átlagos 2013. január 3.barátokkal járt itt
Die Lage ist relativ Zentral, nur 2 Stationen mit der Straßenbahn und man ist auf eine Hauptstraße. Im Hotel gibt es leider keinererlei Abwechslungsmöglichkeit, ausser man hat den Laptop mit - gratis W-Lan. Die direkte Umgebung ist von vielen A-Sozialen bevölkert, dadurch aber hohe Polizeirepresentanz.