Hotel Chesscom Budapest
1191 Budapest, Bartók Béla u. 5.

Hotel Chesscom Budapest a térképen

Hotel Chesscom Budapest értékelése:

39. helyezett a 407 budapesti szállás közül

Hotel Chesscom Budapest bemutatkozása

A Hotel Chesscom a városközpont és Ferihegyi reptér között található, mindössze 80 méterre a Kőbánya-Kispest metró állomástól, közlekedési szempontból kiváló helyen. A szálloda egész területén ingyenesen elérhető a vezeték nélküli Internet, és a vendégek számára ingyenes zárt parkolási lehetőség biztosított.

Hotel Chesscom Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Hotel Chesscom Budapest vélemények

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 9.
Csak egy éjszakára tértünk be, amit nyugodt pihenéssel tudtunk tölteni. A szoba (4 ágyas + pótágy) ötünknek is elfogadható méretű volt. Kedves személyzet és megfelelő tisztaság fogadott bennünket. A svédasztalos reggeli korrekt volt. A lift egy kicsit szűkös, de ez nyilván az épület adottsága. Összességében egy kellemes és nyugodt éjszakát töltöttünk itt.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 5.
Egyszerű és nagyszerű. Egy éjszakát töltöttem a Hotelben, mely tökéletesen megfelelt esti pihenésként. Árban rendkívül emberbarát, reggelit nem igényeltem. A kétágyas szobához fürdőszoba járt, melyben tiszta törölközők - és mivel késő őszi időszak volt - kellemes meleg várt. Egyszerű berendezés, a fekhely kényelmes, kellemesen kipihenve távoztam másnap.
2015. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. április 21.
Esti étkezési lehetőség nehezen megoldható.Szobák,és a szálloda szép tiszta, a kiszolgálás kifogástalan!Parkolás még kisteherautóval is kifogástalan.A személyzet segítőkész, a szoba személyzet munkája kifogástalan. A reggeli bőséges, jo és bőséges a választék. Ajánlom mindenkinek, első sorban aki a munkáját végzi Budapesten.
2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 23.
Pozitívum: jó helyen van és nem drága. negatívum: ha már vállalják a reggeliztetést (ami egyébként nagyon jó ötlet), kívánatos lenne azt tiszta asztaloknál, kúltúrált és higinéniai szabályok teljes betarása mellett biztosítnai elegendő személyzettel az étel időben történő szervírozását.
2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 14.
Keveset voltunk, ahhoz hogy megfelelően, objektíven értékelhessünk. Biztosan oka van, de én Europában még nem tapasztaltam szállodát ahol előre kell fizetni, anélkül hogy a szobát /szolgáltatást/ látta volna a vendég ! Több éve Németországban élek, és talán én szoktam el tőle, de hiányoltam, a mosolyt és a köszönést.
2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 24.
A szálloda elhelyezkedése, a szoba, a személyzet mind nagyon jó volt. Egyetlen negatívumot tudok felhozni, amin szerintem javítani kellene az a víznyomás. Fürdésnél és borotválkozásnál kissé kellemetlen volt, hogy a víz csak alig csordogált. Ezt leszámítva teljes mértékben elégedettek voltunk, és jövőre is biztosan ezt választjuk, amikor jövünk Magyarországra.
2013. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22.
Már nem először szálltam meg ebben a hotelben. Most is maximálisan elégedett voltam. Remek helyen van, közel a metróhoz, és pár méterre található a Köki terminál is, ami egy nagy bevásárlóközpont, adott a lehetőség vásárlásra, nézelődésre. A recepciósok mind nagyon kedvesek, segítőkészek.
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 29.
Tetszett:
A Hotel jól megközelíthető mindenféle járművel, nagyon jó fekvésű, mindenhonnan messziről látszik. Szépen fel van újítva, modern lift, szép burkolat. Készséges és segítőkész volt a személyzet, a tisztaság is rendben volt. Bőséges volt a svédasztalos reggeli is. Kevésbé tetszett:
A szépen felújított fürdőszobában még a régi, penészfoltos zuhanyfüggöny rontotta az összhatást.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 1.
Tetszett a szoba felszerelése az ágy kényelme, a tiszta fürdőszoba, a megfelelő személyzet. A mi igényeinket teljesen kielégítette. Sok helyen jártunk már az ország területén és ebben az árban ilyen szállást nem kaptunk. Nagyon megvoltunk elégedve.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel Chesscom-ban töltött 5 éjszaka kellemes volt, a személyzet kedves, segítőkész , a hotel tiszta, bár a hűtőt nem használtuk mert rossz szaga volt! Meg voltunk elégedve az árral és a szobával is! Legközelebbi budapesti látogatásunk alkalmával is itt fogunk megszállni! A város minden része konnyen megkozelitheto a hoteltol.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.102 - 15.736,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.04-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 5.717 - 9.416,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ajándék üveg pezsgővel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.482 - 68.898,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.12-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.891 - 32.571,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.271 - 11.945,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2021.01.03-ig
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 9.348,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 35.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.931 - 22.279,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 10.986 - 28.435,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.763 - 66.539,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)