Jagelló Business Hotel Budapest ★★★

Jagelló Business Hotel Budapest
Jagelló Business Hotel BudapestJagelló Business Hotel Budapest
Jagelló Business Hotel BudapestJagelló Business Hotel Budapest

Jagelló Business Hotel Budapest bemutatkozása

A kitűnő elhelyezkedésű Jagelló Hotel a budai üzleti negyedben található, az M1-es és M7-es autópályák közelében, a BAH csomópontnál, a Budapest World Trade Center és a MOM Park közelében, kedvező tömegközlekedési lehetőségeket és nyugodt környezetet kínálva vendégeinek.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Wellness pihenés Zalakaroson
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Jagelló Business Hotel Budapest vélemények

Kiváló 2015. augusztus 31.egyedül járt itt
A szálloda igényesen felszerelt, kiváló a megközelíthetősége. Tiszta, tágas helyiségek, udvarias és segítőkész a személyzet, minden problémára igyekeztek azonnal megoldást találni. Reggelire bőséges volt a választék, minden igényt kielégítő. Az sem okozott gondot, hogy néhány vendég miatt hamarabb kellett felszolgálni a reggelit.
Kiváló 2014. december 3.családjával járt itt
Bármikor érkezem a fővárosba, mindig szívesen szálok itt meg, csendes, kényelmes, családias szálloda. A személyzet segítőkész, tömegközlekedés szempontjából is nagyon jó helyen van, a MOm Kulturális Központ közelében.Már több embernek ajánlottam, én is ajánlás révén kerestem fel először a hotelt.
Kiváló 2013. január 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon sok szállodában megfordultam az elmúlt években,ezért van összehasonlítási alapom.Tiszta, kényelmes,csendes és bárhová el lehet jutni rövid időn belül . A személyzet nagyon kedves de mégsem tolakodó. Részemről biztosan ajánlani fogom a Jagellót miden ismerősömnek, aki szállást keres a fővárosban.