Remek ár-érték arány, kényelmes, jól megközelíthető!

Hotel Karin BudapestHotel Karin Budapest a térképen

Kiváló 2015. októberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2015. október 27.
4 napot töltöttünk a Karin hotelben 8 hónapos kisbabánkkal. A személyzet nagyon kedves és udvarias volt. A szoba pont olyan volt mint a fotókon, tiszta volt és nagyon széles ágy volt, kényelmes matraccal, jót lehet rajta aludni.
A fürdőszoba is nagyon szép volt és tiszta, babaágyát és babakádat is biztosítanak, azok is rendben voltak.
A reggeli pont elég és megfelelő volt, reggel 7kor és 9kor is volt minden, friss rántottát kaptunk.
A parkolóhely az udvarban kevés, 5 db van, de nekünk mindig volt helyünk, egyébként a hotel előtt is lehet parkolni ingyen, ez is kedvező a belvárosi szállásokkal szemben.
Elhelyezkedés szempontjából is előnyös helyen van, mert max 10 perc alatt kocsival a belvárosban voltunk.
Ha megyünk, legközelebb is itt fogunk megszállni!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló

Hotel Karin további értékelései

2016.12.30a párjával
Egy ejszakat toltottunk decemberben a szallodaban,atutazoban voltunk Budapesten. A szoba nagyon kenyelmes, tiszta,nagyon nagy aggyal.A szemelyzet nagyon kedves, udvarias.A szalloda forgalmas ut mellett helyezkedik el, megsem zajos. A parkoloba kicsit nehez beallni eleg szukos a hely, de kulonben...

A Hotel Karin legnépszerűbb csomagjai

Hotel Karin Budapest - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.07.17-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár