Central Green Hotel Budapest

3,5
a 435 budapesti szállás közül
Szálloda minősítés alatt

Central Green Hotel Budapest bemutatkozása

A Centrál Green Hotel a belvárosban, a Kodály Körönd metrómegállótól 50 méterre, 2006-ban nyilt első osztályú szálláshely. A csendes, nyugodt, központi fekvésű panzió könnyen felveszi a versenyt kényelem terén a legjobb szállodákkal, nyugalom terén a falusi fogadókkal.

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Central Green Hotel Budapest vélemények

Átlagos 2017. október 11.egyedül járt itt
Nagyon szépen kérem a tulajdonost, hogy javitsa ki a hibákat a szobákban de azonnal. Kár ezért a csinos kis hotelért, ha olyasmivel rontja el a vendég kedvét, hogy nem folyik le a viz, vagy leszakadt a kilincs, a zuhanyajtó, az éjjeli lámpa stb. Nincs olyan szoba, ahol ne lenne valami ami bosszanto.
2014. június 5.a párjával járt itt
A szálláshely, elhelyezkedése miatt kiválóan alkalmas városlátogatás céljából érkező turisták számára. A recepció személyzete udvarias, segítőkész, a tisztaság viszont kívánnivalót hagyott maga után. A reggeli minőségében és választékában az árnak megfelelő volt. Néhány "vendégbarát" ötlet: vízforraló a szobába, ill.
Gyenge 2013. november 16.egyedül járt itt
Amivel en nagyon elegedett voltam, az a szemelyzet kedvessege es hozzaallasa mindenhez. Amivel nem, az pl. a fürdoszoba tisztasaga! A zuhanyzofüggöny alja fekete volt a kosztol es ragadtak a csapok. Nem szivesen leptem a zuhanyzoba,de kellett es sajnos meg is volt az eredmenye, mert labgombasodast kaptam! :-( (es nyilvan nem a tisztasagatol)
Vagy pl.
2013. február 4.a párjával járt itt
Egyetlen dologgal volt problémánk. A program, amire érkeztünk, 2 órakor kezdődött a Belvárosban. Mi 1 órakor szerettük volna a szobát elfoglalni, de ez nem volt lehetséges. Így csak este 9 után tudtunk visszatérni a szállodába.
2 apróság:
Hiányzott az éjjeliszekrény és a zuhanyfülkében nem volt szappantartó.
2013. február 2.a párjával járt itt
A fűrdőszoba, inkább fűlke szűk, a zuhanyzó rész egy munkásszálóra emlékezett, nem pedig egy egy szállodai fűrdőszobára,(zuhanytálca zománca sérűlt, nem beszélve a zuhanyfüggőnyről. csúszásveszély nem megoldott, de ezekre egy belsőépítésznek oda kellene figyelni).