Fantasztikus ár-érték arány Budapest belvárosában, a Corvin sétányon

Sun resort Apartman BudapestSun resort Apartman Budapest a térképen

Kiváló 2016. februárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. február 8.
Valószínűleg kicsit elfogult vagyok a Corvin sétánnyal, mert másfél évet éltem ott én is, de nekem nagyon tetszik a kis ékszerdoboz a VIII. kerületen belül, ami folyamatosan épül-szépül, fejlődik, új éttermek, boltok jelennek meg és minden annyira 21. századi. :) Tömegközlekedés szempontjából szuper, villamos, metró, shoppingoláshoz Corvin Pláza, éttermek, kávézók, reggeliző helyek, wellness és fittness terem, Casino - egy rövidebb hétvégi kiránduláshoz, hosszabb nyaraláshoz, vagy üzleti úthoz is ideális kiindulópont!
Ezen a környéken található az apartmanhotel, az egyik újabb épületben. A kilátás ezért lehetséges, hogy építési területre néz (mint esetünkben), de ehhez már hozzászoktam itt élve.
Viszont az ár-érték arány szuper (kb 30 euró/apartman/éj), az apartman tiszta, jól felszerelt, ajándék ásványvíz-kávé-tea bekészítéssel. Különböző kedvezmények vannak fenn a honlapjukon, "3. éjszaka ajándék"...etc.
Ami kicsit becsapós, hogy a Lidl melletti "A" ajtónál kell bemenni, recepció a bejárattal szemközti liftnél ("A" lakásokhoz vezet), az apartmanhotel lakásai viszont a bejárat mellett jobbra lévő ajtón keresztül érhetőek el ("BC" lakások).
A kulcsért kauciót kell otthagyni, amit a kicsekkoláskor visszakap az ember.
A kifizetett egy szobás apartman (garzon) helyett egy nagyobb, világos nappali + nagy hálószobás apartmant kaptunk (köszönjük utólag is:))!
Még visszatérek biztosan és már ajánlottam másoknak is! :)
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló
Sun resort Apartman Budapest - SzobákSun resort Apartman Budapest - SzobákSun resort Apartman Budapest - SzobákSun resort Apartman Budapest - SzobákSun resort Apartman Budapest - KörnyékSun resort Apartman Budapest - KörnyékSun resort Apartman Budapest - Szobák
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál