Bo18 Hotel Superior Budapest ★★★

Bo18 Hotel Superior Budapest
1082 Budapest, Vajdahunyad u. 18.

Bo18 Hotel Superior Budapest a térképen

Bo18 Hotel Superior Budapest értékelése:

91. helyezett a 399 budapesti szállás közül

Bo18 Hotel Superior Budapest bemutatkozása

A Bo18 Hotel Budapest nyolcadik kerületében, a Corvin bevásárlóközpont és Corvin sétány kapujában található. A tömegközlekedéssel és személygépkocsival egyaránt egyszerűen megközelíthető szálloda elhelyezkedése biztosíték a csendes, zavartalan tartózkodásra, a nyüzsgő budapesti belváros közelében. A háromcsillagos szállodától egy perc sétára megannyi szórakozási, vásárlási, étkezési lehetőség és szórakozóhely várja kikapcsolódni vágyó vendégeket.

Bo18 Hotel Superior Budapest képei

Bo18 Hotel Superior Budapest
Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Bo18 Hotel Superior Budapest vélemények

2015. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. december 25.
Tisztel szallasado! Rendkivul tetszett nekem, hogy mikor megerkeztem Onokhoz, hogy a szobamat elfoglaljam, szembesultem egy kedves foggadtatassal. 1700km vezettem le, faradt voltam, de a recepcion mar az elso benyomasommal feltoltodtem, es eszt az erzest csak fokozta, a szoba. . nagyon szep lakosztaly tarult elem. Koszonom, es szeretnek rendszeres vendeguk lenni.
2015. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. december 3.
A szemelyzet nagyon kedves es mosolygos. . . . Az agyak egy kicsit kicsik a ket külön agyas szobaban. Az interneten a foton nagyobbnak latszik. Ha elöre ertesitettek volna a recepcion,hogy a szauna hasznalatahoz elöre szolni kell,tudtuk volna hasznalni a masodik napon. . . . de nagyon keszsegesek voltak,amikor megkerdeztük,miert nem müködik.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.840 - 11.603,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 31.169 - 43.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Gárdony
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

BudapestX