Bo18 Hotel Superior Budapest ★★★

Bo18 Hotel Superior Budapest
Bo18 Hotel Superior BudapestBo18 Hotel Superior Budapest
Bo18 Hotel Superior BudapestBo18 Hotel Superior Budapest

Bo18 Hotel Superior Budapest bemutatkozása

A Bo18 Hotel Budapest nyolcadik kerületében, a Corvin bevásárlóközpont és Corvin sétány kapujában található. A tömegközlekedéssel és személygépkocsival egyaránt egyszerűen megközelíthető szálloda elhelyezkedése biztosíték a csendes, zavartalan tartózkodásra, a nyüzsgő budapesti belváros közelében.

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Bo18 Hotel Superior Budapest vélemények

Kiváló 2015. december 25.egyedül járt itt
Tisztel szallasado! Rendkivul tetszett nekem, hogy mikor megerkeztem Onokhoz, hogy a szobamat elfoglaljam, szembesultem egy kedves foggadtatassal. 1700km vezettem le, faradt voltam, de a recepcion mar az elso benyomasommal feltoltodtem, es eszt az erzest csak fokozta, a szoba. . nagyon szep lakosztaly tarult elem. Koszonom, es szeretnek rendszeres vendeguk lenni.
Kiváló 2015. december 3.egyedül járt itt
A szemelyzet nagyon kedves es mosolygos. . . . Az agyak egy kicsit kicsik a ket külön agyas szobaban. Az interneten a foton nagyobbnak latszik. Ha elöre ertesitettek volna a recepcion,hogy a szauna hasznalatahoz elöre szolni kell,tudtuk volna hasznalni a masodik napon. . . . de nagyon keszsegesek voltak,amikor megkerdeztük,miert nem müködik.