Hotel Villa Korda Budapest

Budapest és környéke
a 435 budapesti szállás közül
Szálloda minősítés alatt

Hotel Villa Korda Budapest bemutatkozása

Budapest exkluzív negyedében, zöldövezetben a tájvédelmi körzet határán helyezkedik el a klasszikus stílusban épült Hotel Villa Korda. A kiváló hegyvidéki levegő és a pihenőkert feledteti a város közelségét; belváros negyedóra alatt elérhető saját autóval, 30 perc alatt tömegközlekedéssel.

3Szolgáltatás
2026.05.06-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Hotel Villa Korda Budapest vélemények

2016. május 3.a párjával járt itt
A nászútunkra választottam a helyet, mert mikor a férjemmel megismerkedtünk a barátai csak Varázs Klárinak hívtak. Így megadtam a lehetőséget a helynek. A szobák kellemesek. Az ágy alatt is tökéletes tisztaság volt. A zuhanyzó kicsi volt- még egy embernek is. A bútorok kissé ódivatúak.
2013. április 3.a párjával járt itt
Fiatal pár vagyunk, egy franciaágyas szobában voltunk. Személyzet segítőkész, szállás szép, szobák kényelmesek, tiszták! Csendes, szép környéken van, viszont könnyen és jól megközelíthető a hely. Ár/Érték arányban szerintem megéri ezt választani.