Forster Vadászkastély & Szálloda Bugyi ★★★

Forster Vadászkastély & Szálloda Bugyi
Forster Vadászkastély & Szálloda BugyiForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi
Forster Vadászkastély & Szálloda BugyiForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi

Forster Vadászkastély & Szálloda Bugyi bemutatkozása

A Forster Vadászkastély & Szálloda Budapesttől 18 kilométerre helyezkedik el Bugyi nagyközségben, ősparkkal körülvett területen. A szálloda messze a zajoktól, természetes nyugalmat sugárzó környezetben várja érdeklődőit. Az autóval mindössze húsz percnyire található Ócsán a lovagolni vágyók is megtalálhatják a számukra kedves elfoglaltságot.

Komo-Sky Panzió és Élménycentrum Dunavarsány - Karácsony
Karácsony
12.23-27.
Komo-Sky Panzió és Élménycentrum Dunavarsány
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Forster Vadászkastély & Szálloda Bugyi vélemények

Kiváló 2019. január 15.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben, programokkal gazdagítva tölthettük el az év utolsó napjait. A programszervezés körül volt némi anomália, de ezen nem rágódtunk sokat. A szilveszter igazi mulatsággal telt, elrepült az óév utolsó éjjele. Mindent megkaptunk amit ígértek. Jó érzéssel és kellemes emlékekkel távoztunk.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Egy kis községben egy eldugott helyen, egy mesés környék az erdőben. Ez jellemzi. Szuper szállás. Szép park, ahol sokat lehet sétálni. Állatok is vannak. Egy tó és a vízimalom, meg a hozzá tartozó híd. Egy vadászház, egy hatalmas rendezvényterem. És a jó hangulatú vadászcsárda. Ezek várnak azokra akik ott töltenek pár napot. Mi a szilveszteri fergeteges bulin vettünk részt.
Forster Vadászkastély & Szálloda Bugyi - VendéglátásForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi - VendéglátásForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi - KörnyékForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi - Külső képForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi - KörnyékForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi - KörnyékForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi - KörnyékForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi - KörnyékForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi - Külső képForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi - KörnyékForster Vadászkastély & Szálloda Bugyi - Külső kép
Kiváló 2014. május 24.a párjával járt itt
2014. 05. 23-án töltöttem a feleségemmel egy éjszakát egy céges buli után. A kastély megnevezés kissé túlzott, de nem zavaró fantázianév. Tökéletes hely a pihenni vágyóknak, csendes, tiszta hely. Az ár érték arány is megfelelő. A bulin az ennivaló jónak mondható, a reggeli bőséges volt.
2014. április 4.családjával járt itt
Én a családommal pár éve nyaron jártam a vadász kastélyban. Akkor egy rokon esküvőjére mentünk és utána itt szálltunk meg. Nekem nagyon tetszett a hely. Szép parkos, gyönyörű. A kis híd és a tavacska a naplemente fényébe nagyon romantikus. Amit ettünk az a szokásos esküvői menü volt, de nagyon jó volt.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. június 24.kollégákkal járt itt
Kollégákkal jártam a helyen. Az első ami feltűnik az embernek, hogy milyen nagy komplexumba érkezett: nagy park, nagy étterem, nagy terasz, nagy szállod és nagy tó kis híddal:)
Az egész nagyon németes és igazán a vadászokra épít (nekem ijesztő volt a rengeteg trófea a falakon) illetve rendezvényekre, főleg esküvőre.
2013. január 2.barátokkal járt itt
A komplexum (hotel-csárda-rendezvényterem)gyönyörű természeti környezetben található, minőségi anyagokból épült, elsőrendűen felszerelt, kényelmes, hozzáértő, gyors és udvarias személyzettel.

A csárda széles választékú étlapján mindenki megtalálja kedvenceit. Az ételadagok mennyisége több, mint elegendő, minősége megfelel az áraknak.

A hotelben töltött 4 nap/3 éjszaka alapján bátran ajánlom mindenkinek.