Agócsy étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Agócsy értékeléseit!

Olvasd el Agócsy étterem értékeléseit!

Agócsy értékelései

Egy meleg tea -

Palmetto Café Pécs

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 10.
December 29 én tértünk be a családdal Pécsi városnézés után melegedni egy pohár teára. A hely nagyon jól néz ki. Kíváncsiak voltunk, milyen a Török teázó. A személyzet eleinte nem volt barátságos, de végül rendesen kiszolgáltak. Teát ittunk, ami nagyon keserű volt. A cukortartóban éppen volt egy kevés cukor. A palacsinta finom volt.
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Öt napos Telkibányai tartózkodásunk alatt kétszer ettünk az Aranybánya Panzió éttermében. A szállásunk máshol volt. Az első nap vacsoráztunk, és egyszer ebédeltünk. Korábban már jártunk itt, akkor határoztuk el, visszatérünk ide enni. Hatalmas adagok, nagyon finomak. A személyzet külön dicséretet érdemel. Készséges volt a felszolgáló.
Egy vacsora az Aranygombos Fogadóban -

Aranygombos Fogadó étterme Telkibánya

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Barátokkal töltöttünk 5 napot Telkibányán. A szállásunk nem itt volt. Egy vacsorára tértünk be. nagyon jó helyen van. Kedves személyzet. És nagyon finom ételek, bőséges adagok. A rántott Bécsi akkora volt, hogy ketten alig bírtuk megenni. A berendezés látványos. Aki erre jár-térjen be mindenképpen egy étkezésre. Jó az ár érték arány.
Ebéd a Piroskában -

Piroska Csárda Siófok

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Egy túra után tértünk be a Piroska Csárdába. Már többször néztük, de nem mertünk bemenni, gondoltuk drága. Most megtettük. Pozitív csalódás. Jó ár érték arány. Kedves személyzet. Gyors kiszolgálás. Finom, tetemes mennyiségű ételek. Nagyon hangulatos hely. Rögtön hozták az étlapot. Hamar jött az étel is. Amit persze nem tudtunk megenni.
vacsorák a Lávaköviben -

Lávakövi Pizzéria Siófok

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Vacsorázni tértünk be a Lávakövi Pizzériába, tetszett a hely kinézete. Béni Frédi. Sokat nézett rajzfilm elevenedett meg. Az ételek finomak és nagy adagok Mi nem pizzát ettünk, hanem levest és főételt. A mennyiség láttán, egy egy adagot kértünk felezve. Készségesen elkészítették. Másnap is oda mentünk vacsorázni. Ajánlom mindenkinek, kedves gyors fiatal személyzet.
Céges Oktatás a szállodában -

Alfa Art Hotel Étterme Budapest

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Két napos szakmai tréningen vettem részt. Régebben is volt itt hasonló, de színvonal romlott azóta. Főleg az ételek minőségére vonatkozik. Mivel az ebéd és a reggeli svédasztalos volt, így mennyiségi baj nincs. A választék szerény. A vacsora két féle közül volt választható. x-et kellet rakni a választott menü oszlopában, viszont külön oszlopba volt desszert ami mindkettőhöz ugyanaz volt.
18 éves szülinap a Gardenben -

Garden Bistro & Beach Szeged

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
18 éves szülinapi ebédre kerestünk helyet. Több ismerős ajánlotta a Garden Bisztrót. Jól megközelíthető, jó a parkolás. Az egész berendezés látványos. Még medence is van. A személyzet gyors és kedves. A választék bőséges, csak úgy mint az adagok. Az ételek nagyon ízletesek. az árak jó ár érték arányban vannak. Ajánlani tudom mindenkinek.
Egy igazi finom ebéd a Szent Annába -

Szent Anna Fogadó étterme Berkenye

Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy hosszú túra után. éhesen tértünk be Berkenyére. A Szent Anna éttermet úgy ajánlották. Nagyon sokan voltak, így hely sem volt. Nem volt foglalásunk. De nagyon rendesek voltak. Kaptunk asztalt. Meglepően gyorsan felvették a rendelést. És gyorsan hozták az ételeket. Amik hatalmas adagok voltak. Nagyon ízletesek. A leves is maga csoda.
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A Drégely vára megtekintése után, éhesen tértünk be az étterembe. Külső látvány után, kicsit félve. De a belépve már jobb lett a kedvünk. Hangulatos étterem. A felszolgáló leányzó rögtön jött. Az ételeket gyorsan hozták. Kiadós adagok és finomak voltak. Meg sem tudtuk enni, de készségesen becsomagolták. Ajánlom mindenkinek a helyet. Jó választás lesz!
Étkezések a hotel éttermében -

Malomkert Hotel étterme Nagybörzsöny

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A húsvéti ünnepeket töltöttük el Nagybörzsönyben. És a hotel egy másik épületében volt a szállásunk néhány utcával arrébb. Érkezésünkkor ott maradtunk rögtön ebédelni. Remek kiszolgálás és finom, bőséges ételek. El is döntöttük, fogunk még itt enni. Így is lett. Akkor sem csalódtunk. Kellemes hely, jó környék és finom étkek. Ez a jellemző.