1. helyezett
városi Kilátó közül
Kategória
Kilátó

Sasbérci kilátó Buják bemutatkozása

A Sasbérci kilátót a Cserhát legmagasabb pontján keressük, 466 méter magasan áll. Az egykor vadászkastélyként működő achwerk stílusú kőtorony különlegességét a tetejére épített lakórész adja. Mivel nem klasszikus kilátóról van szó, hanem csak az épületen keresztül lehet bejutni, ezért érdemes nyitvatartási időn belül meglátogatni, ami ünnepnapokra és a hétvégékre korlátozódik.

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

1 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
86.480 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Sasbérci kilátó Buják vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 7.családjával járt itt
Mélyen az erdő közepén, csodálatos panorámával, igazán jó kirándulóhely. Könnyen megközelíthető akár gyalogosan, de autóval is.
Itt fényképeztem:
Sasbérci kilátó Buják - Külső kép