Sasbérci kilátó Buják

Kilátó
Sasbérci kilátó Buják
Sasbérci kilátó BujákSasbérci kilátó Buják

Sasbérci kilátó Buják bemutatkozása

A Sasbérci kilátót a Cserhát legmagasabb pontján keressük, 466 méter magasan áll. Az egykor vadászkastélyként működő achwerk stílusú kőtorony különlegességét a tetejére épített lakórész adja. Mivel nem klasszikus kilátóról van szó, hanem csak az épületen keresztül lehet bejutni, ezért érdemes nyitvatartási időn belül meglátogatni, ami ünnepnapokra és a hétvégékre korlátozódik.

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák - Pünkösd
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Sasbérci kilátó Buják vélemények

Kihagyhatatlan 2022. szeptember 7.családjával járt itt
Mélyen az erdő közepén, csodálatos panorámával, igazán jó kirándulóhely. Könnyen megközelíthető akár gyalogosan, de autóval is.
Sasbérci kilátó Buják - Külső kép
Sasbérci kilátó Buják a térképen