M1000: Egyszerűen nagyszerű - Sasfészek Vendéglő Bük, Bükfürdő

Egyszerűen nagyszerű

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Rendszeres, visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. A környéken a legjobb ár-érték arányú helynek gondoljuk. A kiszolgálás kedves, udvarias, segítőkész és gyors. Az ételeik egytől egyig nagyon finomak. Menüt is többször ettünk, és mindig kifogástalan volt. Az étterem korrektségét az is bizonyítja, hogy volt olyan alkalom, bár a menüre kihirdetett időn belül érkeztünk a menünek szánt étel elfogyott, így más lehetőséget kínáltak fel, de szintén a menü árában.
Ha legközelebb Bükfürdőn járunk, akkor is őket választjuk! ;)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni M1000 felhasználót?    Igen

9740 Bük, Bükfürdô
Termál körút 22.

2020. július 29.
Már évek óta visszajárunk Bükfürdőre,de eddig még nem jártunk ebben az étteremben.Most valahogy mégis betévedtünk,és nem bántuk meg.Az étlap alapján kellemes vacsorára számítottunk,és nem is kellett csalódni.Az étel finom,a kiszolgálás semmi kívánni valót nem hagy.Sőt,még nem hallottam olyant...