Lacus: Most nem volt kiváló ! - Vadvirág Csárda Bük, Bükfürdő

Most nem volt kiváló !

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 22.
Már többször voltunk az étteremben és mindig az összes rendelt étel kitűnő volt. A párommal elmentünk "liba-kacsa" kajára emlékeztünk tavaly is isteni finom volt. Hát az idén ez nem jött össze teljesen. A sült kacsa szeletek kissé "angolosra" sikerültek, de a választott étel íze összességében jó volt ! A Gundel palacsinta csoki öntete nagyon híg volt ezáltal elázott a palacsinta. Ennek ellenére el fogunk menni még ide, de ha akkor is "baki" lesz , váltunk, mert Bükfürdőn nagyon sok kitűnő étterem található !

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni Lacus felhasználót?    Igen

9740 Bük, Bükfürdô
Thermál körút 1.

2019. április 14.
2019.04.12-én tértünk be az étterembe,sok jót hallottunk róla a fürdőben a többi vendégtől.Őszintén megvallva nem csalódtunk. Erőlevest rendeltem Krúdy módra.A levest kis bográcsban hozták,és tele volt zöldséggel,tésztával volt benne hús és amit máshol nem tapasztaltam még velős csont...