Vadvirág Csárda Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Thermál körút 1.

Vadvirág Csárda Bük, Bükfürdő a térképen

Wellness csomagok Bük, Bükfürdô városában

Vadvirág Csárda Bük, Bükfürdő vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. 04. 12-én tértünk be az étterembe,sok jót hallottunk róla a fürdőben a többi vendégtől. Őszintén megvallva nem csalódtunk. Erőlevest rendeltem Krúdy módra. A levest kis bográcsban hozták,és tele volt zöldséggel,tésztával volt benne hús és amit máshol nem tapasztaltam még velős csont is. Ráadásul két tányérra való mennyiség volt az egy adag.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
Zenés helyet kerestünk este Bükfürdőn, ezt ajánlotta a szállodánk recepciósa. Kár volt. A zene - már ha szólt - szintetizátor volt, és elég gyenge. A pincér jópofizott egy asztallal, nagy nehezen odajött hozzánk. Kimért bort kértünk, vöröset, egy idő után ki is hozta, de olyan meleg volt, langyos, kb 25 fokos.

meluka77 TOP szállásértékelő
meluka77 TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Péntek este megfáradva tértünk be egy ismerősünk ajánlására az étterembe,rendesek voltak,mivel foglalásunk nem volt, azért kaptunk asztalt,de rengeteget kellett várni már arra is,hogy a pincér felvegye a rendelést. Ha jól emlékszem 4 pincér pörgött, szerintem 30 főnél több nem volt, és így is rengeteget kellett várnunk. Az ételek aztán gyorsan érkeztek,gyanúsan gyorsan.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2017. áprilisban járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
Az apartmanhoz közel volt ahol megszalltunk, nagyon szep hely tenyleg gyönyörü fa butorzattal, nagyon szep a terasz is, csak sajnos meg nem lehetett kint ülni. Setaltunk a parommal es hangulatos zene szürödött ki, igy hat bementünk. Kedves pincerek fogadtak bennünket, igaz nem vacsoraztunk mert mar tul voltunk rajta, hangulatos szamokat jatszott a zenesz, es meg tancoltunk is.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 5.
A fürdő közelében levő tiszta, kellemes, hangulatos hely élőzenével. A faragott tömör fa asztalok és székek az otthonosság, melegség érzetét sugározzák. Az ételek ízletesek voltak, az adagok nagyok. A pincérek és az árak is barátságosak. A kiszolgálás gyors. Összességében jól éreztük magunkat, másoknak is ajánljuk. Bükfürdőn járva a vendéglőt nem érdemes kihagyni.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 22.
Már többször voltunk az étteremben és mindig az összes rendelt étel kitűnő volt. A párommal elmentünk "liba-kacsa" kajára emlékeztünk tavaly is isteni finom volt. Hát az idén ez nem jött össze teljesen. A sült kacsa szeletek kissé "angolosra" sikerültek, de a választott étel íze összességében jó volt ! A Gundel palacsinta csoki öntete nagyon híg volt ezáltal elázott a palacsinta.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 14.
Nagyon hangulatos hely hatalmas kerthelyiséggel, nagy asztaloknál. Az étlapon nagy a választék, a kiszolgálás gyors, barátságos pincérekkel. Az ételek finomak, és nagyok az adagok. Hangulatos élő zene is van.

Legnépszerűbb csomagok Bükön, Bükfürdőn és környékén
Éden Apartman
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2020.12.20.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/család/éjszaka: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, wifi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.27.
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.16. - 2021.09.30.
Brigitte Apartman
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Apartman Hotel
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Szanyi
Ensana Thermal Sárvár
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 19.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
2019.04.09. - 2020.12.20.

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Bük, Bükfürdő
Hotel Wolf Bük, Bükfürdő
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Bük, Bükfürdő
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Karácsonyi varázslat (min. 2 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

Vadvirág Csárda Bük, BükfürdőX