KorFer: Konyhameleg bor - Vadvirág Csárda Bük, Bükfürdő

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Konyhameleg bor

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
Zenés helyet kerestünk este Bükfürdőn, ezt ajánlotta a szállodánk recepciósa. Kár volt. A zene - már ha szólt - szintetizátor volt, és elég gyenge. A pincér jópofizott egy asztallal, nagy nehezen odajött hozzánk. Kimért bort kértünk, vöröset, egy idő után ki is hozta, de olyan meleg volt, langyos, kb 25 fokos. Mikor reklamáltunk, kiokított, hogy a vörösbort szobahőmérsékleten kell felszolgálni. Mondtuk, hogy ez nem szoba, hanem egy meleg konyha hőmérséklete, de lerázott.

Ennyire tetszett: Gyenge

Szeretnéd követni KorFer felhasználót?    Igen

9740 Bük, Bükfürdô
Thermál körút 1.

2019. április 14.
2019.04.12-én tértünk be az étterembe,sok jót hallottunk róla a fürdőben a többi vendégtől.Őszintén megvallva nem csalódtunk. Erőlevest rendeltem Krúdy módra.A levest kis bográcsban hozták,és tele volt zöldséggel,tésztával volt benne hús és amit máshol nem tapasztaltam még velős csont...