Vendég: Tökéletes pihenés Brigittel! - Brigitte Apartman Bük, Bükfürdő

Tökéletes pihenés Brigittel!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Nagyon elégedettek voltunk a szállásadóval és a szállással is! A szállásadó korrekt, udvarias! Az apartman tiszta, csendes, jól felszerelt, rendezett udvar! Aki pihenni szeretne, annak tökéletes lehetőség! Biztos, hogy vissza térünk !

2019. augusztus 1. - Brigitte Apartman válasza értékelésére:
Örülünk, hogy jól érezték magukat.
Szívesen látjuk Önöket máskor is.
Németh Gyula (Brigitte Apartman)
Brigitte Apartman Bük, Bükfürdő
9737 Bük, Bükfürdô
Honfoglalás utca 20.

2019. május 27.
Tetszett a nyugodt környezet, a tisztaság, a szolgáltatások (Wifi, tájékoztatás az étkezési lehetőségekről, versenyben való részvételről....). Mivel hideg napok után voltunk, egy kicsit fáztunk....20,7 C fok volt a szobában, s vasárnapra is csak 1 fokkal ment feljebb. Maradok tisztelettel,...

Brigitte Apartman, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár 2 vagy több főre (min. 1 éj)
2 nap/1 éjszaka 6.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021-04-20 - 2022-04-20
 - Napi ár 4 vagy több főre
3 nap/2 éjszaka 5.300 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021-04-20 - 2022-04-20