Danubius Health Spa Resort Bük Bük, BükfürdőDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő a térképen

Kiváló 2016. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. október 25.
Szerintem tipikus családi szálloda, ezenkívül nagyon jó baráti társasságnak, vagy csak csupán házaspárnak mint nekünk. Barátokkal érkeztünk kellemes környezet, tiszta rendezett szobák és szuper wellness részleg.

Az étel választék kitűnő, és ízletes. Az biztos aki itt nem találja meg amit keresett akkor sehol sem :)

Csak jót tudunk mondani.
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:

Danubius Health Spa Resort Bük további értékelései

2023.10.01családjával
Szuper volt..visszamennék..csak ajánlani tudom mindenkinek... remélem lesz még esélyem odamenni...lenne még időm..programokat kiprobalni
2023.08.22barátokkal
Számomra Magyarországon az első.Minden évben többször elmegyek pár napra.Minden egy helyen Kényelem luxus buli pihenés
2022.08.27a párjával
Megérkezésünkkor a recepciós kedvesen fogadott és mivel nem jártunk még itt tájékoztatott a szálloda szolgáltatásairól. Superior erkélyes szobát kaptunk. Az all inclusive ellátás keretében finom ételeket kóstolhattunk. A bőséges reggeli, ebéd és vacsora mellett voltak délutáni snack ételek is ....
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál