Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő ★★★★

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Európa út 1.

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő a térképen

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő értékelése:

8. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
120. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1058 szállás közül

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Danubius Health Spa Resort Bük nyugodt természeti környezetben biztosít minden szolgáltatást, ami a zavartalan pihenést és az aktív feltöltődést szolgálja.

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő képei

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Először voltunk a férjemmel a szállodában. A felújított szoba és fürdőszoba nagyon szép. A szoba lehetne egy kicsit nagyobb ! ! Az ételek finomak, változatosak. Nagyon kedves a személyzet. A rossz idő miatt a kültéri medencét mi nem használtuk, csak a beltérit, ami viszont nem nyerte el a tetszésünket, az élményelemek rossz működtetése miatt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Múlt héten sikerült egy pár napot eltölteni a szállodában. Rövid idő alatt igazán kellemesen éreztük magunkat. Minden igényt kielégítő szálloda, kitűnő ételekkel, udvarias gyors felszolgálással. Vidám csapattal körülvéve, tiszta szobákkal és fürdővel várt a szálloda. Köszönjük a kellemes napokat biztos máskor is szívesen ellátogatunk Önökhöz.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ország nyugati határánál lévő szálloda, érződik még a retró hangulat, de, a felső szintek már fel vannak újítva. Van óránként dottó a városba, ha valaki szét akar nézni. Egy abszolút gyerekbarát szálloda, folyamatos gyermek és felnőtt animáció, régebben volt egy profi állandó animátor csapat (megérdemlik, hogy megemlítsem őket: Dani és Gerda), de mostanában egymást váltó diákok vannak, akik bár szorgalmasak, de véleményem szerint ez is egy szakma.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A Hotel hangulatos a személyzet figyelmes. Kikapcsolódás mellé a programok kíválóak. A kínálat pazar tisztelet a konyhán dolgozóknak is.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
All inclusive ellátással is max erős közepes. Szocreál külső és belső, a szobák valamit dobnak rajta, de a székek nyikorognak. Bolyhos volt az ágynemű, a vacsora négyféle körete közül kettő kb ehetetlenül sós volt, a főételek között egyféle natúr hal, csirkecomb és kétféle borjúétel szerepelt, ami azért egyáltalán nem felel meg mindenki ízlésének.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
All Inclusive ellátás pazar, a szoba kényelmes és tiszta, a személyzet nagyon kedves, az ételek bőségesek, változatosak és finomak. A wellness részleg is nagyon jó. 3 napot töltöttünk el, ami szuper volt. Biztos, hogy máskor is megyünk. A kertben a minigolfot a fiam és mi is nagyon élveztük. A megközelítése is jó.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már sokadszor látogattam ebbe a szállodába, de legutóbb kisebbik lányommal kettesben mentünk. Nagyszerűen éreztük magunkat. Szépen felújított szobában voltunk és az ellátás valami fenséges. Mindketten megtaláltuk a "fogunkravalót". A személyzet kedves, figyelmes. Máskor is jövünk, és legközelebb az egész család valamint a barátainkat is elhozzuk.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Mivel nyereményvoucherrel mentünk, elképzelhető, hogy ezért kaptunk nem túl igényes szobát. Értem ez alatt, hogy a festékek és a bútorok is elég kopottak voltak. Bár tényleg ez a legkevesebb számomra. Mindenki írja, milyen kedves a személyzet - valóban. Egy kivétel volt, aki az unott 20-as srác-kategória.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nincs kocsink,kissé nehézkesen,tömegközlekedéssel mentünk a szállodába. De amit a Hotelben tapasztaltunk,az mindezért sokszorosan kárpótolt! Igen kedves,udvarias munkatársak,tisztaság
mind a szobában,mind a fürdőrészlegen,kényelmes szoba,és igen kiváló wellness részleg. Kitűnő ételek. Ajánlom a szállodát fiatalnak,idősnek,gyerekeseknek egyaránt!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Szerintem tipikus családi szálloda, ezenkívül nagyon jó baráti társasságnak, vagy csak csupán házaspárnak mint nekünk. Barátokkal érkeztünk kellemes környezet, tiszta rendezett szobák és szuper wellness részleg.

Az étel választék kitűnő, és ízletes. Az biztos aki itt nem találja meg amit keresett akkor sehol sem :)

Csak jót tudunk mondani.

Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.160 - 14.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 15.300 - 57.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 31.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.250 - 6.332,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 6.100 - 6.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mika Vendégház
2020.03.01. - 2020.10.01.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 15.700 - 25.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 36.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
EMAN Apartmanház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.633 - 6.167,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Valentin nap (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX