Eribaba: A beltéri medence csalódás ! - Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő

A beltéri medence csalódás !

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Először voltunk a férjemmel a szállodában. A felújított szoba és fürdőszoba nagyon szép. A szoba lehetne egy kicsit nagyobb !! Az ételek finomak, változatosak. Nagyon kedves a személyzet. A rossz idő miatt a kültéri medencét mi nem használtuk, csak a beltérit, ami viszont nem nyerte el a tetszésünket, az élményelemek rossz működtetése miatt.Nagyon sok helyen voltunk már, de még ilyet sehol nem tapasztaltunk, hogy óránként 10 percet megy , 50 percet pedig áll az élményelem. Mikor szóvá tettük, azt felelték így van beállítva.Gondolom ezen a beállításon lehet változtatni, csak akarni kell. Ezen ha változtatnak, akkor ajánlom ezt a szállodát, mert más minden jó volt !

Személyzet:

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Európa út 1.

2019. július 16.
Múlt héten sikerült egy pár napot eltölteni a szállodában. Rövid idő alatt igazán kellemesen éreztük magunkat. Minden igényt kielégítő szálloda, kitűnő ételekkel, udvarias gyors felszolgálással. Vidám csapattal körülvéve, tiszta szobákkal és fürdővel várt a szálloda. Köszönjük a kellemes napokat...

2019. június 25.
Az ország nyugati határánál lévő szálloda, érződik még a retró hangulat, de, a felső szintek már fel vannak újítva. Van óránként dottó a városba, ha valaki szét akar nézni. Egy abszolút gyerekbarát szálloda, folyamatos gyermek és felnőtt animáció, régebben volt egy profi állandó animátor csapat...

2019. április 25.
A Hotel hangulatos a személyzet figyelmes. Kikapcsolódás mellé a programok kíválóak. A kínálat pazar tisztelet a konyhán dolgozóknak is.