Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő ★★★★

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő
Danubius Hotel Bük Bük, BükfürdőDanubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő
Danubius Hotel Bük Bük, BükfürdőDanubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő

A Danubius Hotel Bük legnépszerűbb csomagjai

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő - Wellness csobbanás előfoglalással (min. 3 éj)
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.18-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő - Wellness expressz előfoglalással (min. 2 éj)
Wellness expressz előfoglalással
2025.04.18-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő - Wellness csobbanás (min. 3 éj)
Wellness csobbanás
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő - Wellness pihenés előfoglalással (1 éjtől)
Wellness pihenés előfoglalással (1 éjtől)
48.510 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Palace Hotel Hévíz
47.405 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő vélemények

2024. január 20.a párjával járt itt
Az nagyon meglepett, hogy informatikai hiba miatt a bejelentkezés megkezdhetősége, egy délutánon át, estig tartott. Arra a "töketlenségre", hogy egy ilyen komolynak mondott helynek nincs vész eljárása, a ki-be léptetésre, az informatikai támogatás kiesésének esetére, a gyengén szervezettséget emlegetném, kínomban.
Kedves Darázs Zoltán,

Nagyon köszönjük, hogy a legutóbbi tartózkodása után visszajelzett szállodánkkal kapcsolatban.

Örömmel olvastuk, hogy a szálloda által nyújtott szolgáltatásokkal általánosságban elégedett volt.

Sajnálattal értesültünk azonban arról, hogy kellemetlenséget tapasztalt a bejelentkezéskor.
2024. január 22., N. Viktória, Danubius Hotel Bük
Kiváló 2024. január 16.gyerekekkel járt itt
Változatlanul szuper hely! Többedik alkalommal voltunk ott.
De változatlanul ugyanaz a problémam amit előzőleg is jeleztem. Az ágyon a ket matrac közé be lehet esni. Most pl franciaágyas szobakat foglaltam de egyik sem az volt. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat. Megyünk máskor is !! Üdv Erika
Kedves Erika!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét, hálásak vagyunk, hogy szállodánkat választotta!

Örömmel olvassuk, hogy összességében meg voltak elégedve szállodánk szolgáltatásaival.

Sajnáljuk, hogy a szobában lévő ágy nem nyerte el tetszésüket.
2024. január 19., Danubius Hotels, Danubius Hotel Bük
2023. december 25.a párjával járt itt
Nagyon jó választás volt a szálloda. Szinte minden tekintetben megfelelt az elvárásainknak. Nagy megelégedésünkre szolgált a személyzet, nagyon kedvesek voltak, a tisztaságra figyeltek, a szobát naponta töltötték fel ásványvízzel, tea, kávé, cukor, édesítő, kinek mire volt szüksége, ha takarítást nem is igényelt. A 3.
Kedves Gabriella,
Köszönjük szépen, hogy időt szakított a visszajelzésre! Igazán örülünk, hogy ennyire pozitív élményekkel távoztak szállodánkból és elégedettek voltak mind wellness részlegünkkel, mind személyzetünkkel és az all-inclusive kínálattal.
2023. december 27., Danubius Hotels, Danubius Hotel Bük
2023. szeptember 23.a párjával járt itt
Idén áprilisban voltunk 8tt a férjemmel. Nekünk nagyon tetszett a welnesz részleg szuper az ellátás all inclusive volt. Mi neg voltunk elégedve az ellátássall
Átlagos 2023. augusztus 29.a párjával járt itt
Jártam nagyon sok 4*-os szállidában, de az nem okozott csalódást! Foglalásom 7 nap, 6 éjszaka francia ágyas szobában volt. Becsekkolás, a recepciós hölgy kedves volt, mindent elmondott, mit, hol találok, mikortól van étkezés. Fel a szobába, és jött az első meglepetés! A francia ágy a szálloda értelmezésében két össze tolt matrac volt.
Átlagos 2023. július 5.gyerekekkel járt itt
mint az értékelésemből kiderül, nagyon jól éreztük magunkat a szállodában csodálatos helyen van, a tisztaság kifogástalan, a személyzet készséges és nagyon kedves. A szoba kényelmes . Az étkezések minden várakozásunkat felülmúlták választékban, minőségben, környezetben egyaránt.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megtisztelt bennünket bizalmával és minket, a Danubius Hotel Bük szállodánkat választotta. Értékelése és véleménye fontos számunkra. Köszönjük, hogy kiemelte a kedves és segítőkész személyzetet, a szobáink kényelmét és tisztaságát, az ételek széles választékát.
2023. július 12., Központi Szobafoglalás, Danubius Hotel Bük
Kiváló 2023. május 3.a párjával járt itt
A recepción kedvesen fogadtak és az ott tartózkodásunk alatt is bármilyen kérdésünkre készségesen válaszoltak. Az étterem konyhája változatos és jó minőségű ételekkel kényeztetett, a pincérek fáradhatatlanul és kedvesen szolgáltak ki. A wellnes részleg nagyon kellemes volt, a szaunavilág pedig minden várakozásunkat felülmúlta (szuper tiszta, a szaunaszeánsz vezetése pazar volt).
Kedves Vendégünk!

Nagyszerű értékelése rendkívül boldoggá tesz minket. Nagyra értékeljük, hogy kiemelte többek között kedves személyzetünket, finom ételeinket, valamint kellemes wellness részlegünket. Örülünk neki, hogy ezúttal minket választottak. Reméljük, lesz még alkalmunk vendégül látni Önöket!
2023. május 12., Központi Szobafoglalás, Danubius Hotel Bük
Átlagos 2023. április 14.a párjával járt itt
A személyzet kedves és segítőkész a lehetséges határokon belül. A hotelre ráférne egy alapos felújítás (szobák, közösségi terek, épület külső, parkoló, kerítés, stb. ). Látszik egy-egy rész megújítása (szauna tér), de ma már ez kevés. A wellness részleg teljes felújítása szintén a kívánatos kategóriába tartozik.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen, hogy időt szakított szállodánk, a Danubius Hotel Bük értékelésére! Hálásan köszönjük, hogy kiemelete mennyire elégedett volt személyzetünk munkájával! A tapasztalt kellemetlenségért elnézését kérjük! Köszönjük, hogy felhívta figyelmünket a tapasztalt problémára.
2023. április 19., Központi Szobafoglalás, Danubius Hotel Bük
2023. április 2.a párjával járt itt
Csalódást okozzott a gyógyviz hiánya. Mivel korrábban volt ilyen medence. Ez ügyessen el lett halgatva a foglallás elött. Hiszen a gyógy viz miat men-
tünk. A mi még nagy csalódást okozzott,hogy a szobát már félkilenckor
elhagytuk,csak azt kértem,hogy kb. 13h ig maradhassak a parkolóban,ezt
csak ráfizetéssel voltak hajlandók megtenni.
Kedves Vendégünk!

Először is nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta visszajelzését. Az említett kellemetlenségekért szeretnénk elnézést kérni. Reméljük, hogy ennek ellenére összességében meg voltak elégedve velünk, és sok kellemes élményben volt részük. Köszönjük, hogy ezúttal ránk esett választásuk.
2023. április 7., Központi Szobafoglalás, Danubius Hotel Bük
Átlagos 2023. március 16.a párjával járt itt
Árajánlatban foglaltakra alapoztuk a foglalást. Wifi szolgáltatás benne volt az árban, kifizettük, 5 napot tartózkodtunk a szálláshelyen, a Wifi szolgáltatás nulla napon keresztül volt elérhető. Átmeneti hiba lépett fel, amit 5 napon keresztül nem tudtak orvosolni. Pihenni mentem, de dolgoznom is kellett volna.
Kedves Vendégünk!

Hadd köszönjük meg, hogy Danubius Hotel Bük szállodánkat választotta szállásának helyéül! Nagyon szépen köszönjük, hogy időt szakított értékelésünkre! Sajnálattal olvassuk, hogy nem tudtunk minden elvárásának megfelelni. Elnézését kérjük a tapasztalt kellemetlenségért!
2023. március 20., Központi Szobafoglalás, Danubius Hotel Bük
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő a térképen
9740 Bük, BükfürdőEurópa u.1.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 8750 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 8750 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár