Szuper pihentető hétvége egy kényelmes házban

Ereli Cottage Bük, Bükfürd?Ereli Cottage Bük, Bükfürd? a térképen

Kiváló 2017. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. október 10.
Az Ereli Apartman Bükön található egy kis utcában nem messze a Kristálytorony kalandparktól.A ház egy kicsi zsákutcában van,előtte egy nagy nyírott füves terület,ahol a gyerekek bátran játszhatnak,gépkocsi arra nem nagyon jár.A mi gyerekeink késő estig rollereztek a kivilágított utcán,nagyon élvezték.A házat egy nagyon kedves hölgy adta ki,aki a késő esti érkezés ellenére nagy szertettel fogadott minket.
A házról:a földszinten egy kis konyha,ami mindennel felszerelt(mosogatógép nincs,de el bírtunk mosogatni), egy hálószoba,egy fürdő+wc mosógéppel, és egy nappali cserépkályhával,óriási tv-vel. A földszintről ki lehet menni a hátsó kertbe,ami nem nagy ugyan,de nagyon kellemes kiülővel és kerti grillel.Az emeleten két hálószoba és galériaszoba(ami a gyerek kedvence volt)illetve egy fürdő +wc található.A ház egész területén jól fogható a wifi. Az étkező hat személy számára kényelmes.Nagyon jó minőségű a berendezés,az ágynemű, a bútorok és a burkolatok szintén szépek, lakni is lehetne ebben a házikóban.Az ára nagyon kedvező 5000ft/fő/éj.Ellátás nincs,de a bolt kb.500m van, éttermek szintén 500-1000m belül három is.Nincs közel a fürdő,de kisgyerekes családoknak nagyon klassz pihenést biztosít.Mi a barátainkkal voltunk,nem zavartuk egymást,mindenkinek megvolt a kellő élettér,biztosan visszamegyünk még ide.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással