Fehérló Vendégház Bük, Bükfürdő

Fehérló Vendégház Bük, Bükfürdő
Fehérló Vendégház Bük, BükfürdőFehérló Vendégház Bük, Bükfürdő
Fehérló Vendégház Bük, BükfürdőFehérló Vendégház Bük, Bükfürdő

Fehérló Vendégház Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Festői környezetben, garantált pihenést kínál a büki Fehérló Vendégház. A barátságos kis szobákkal rendelkező szálláshely 2,5 kilométerre található a Gyógy-és Élménycentrumtól. A vendégház lakói nyáron ingyenes trambulin-és kerékpárhasználatban részesülnek, vidámabbá téve az ottartózkodást.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Fehérló Vendégház Bük, Bükfürdő vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
2021. augusztus 29.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk Bükön. Kirándulás céljából voltunk, nem a fürdő miatt. A szállás jó helyen van. A szobánk emeleten volt. Az ablak kicsi és magasan volt. Kinézni nem lehetett rajta. A fürdőszoba modern. A tulaj kedves volt és készséges. Jó parkolási lehetőség az udvarban. Összességében megérte az árát.
2019. június 30.a párjával járt itt
A VOLT fesztiválra utaztunk a kedvesemmel és szerettünk volna szállást is Sopronba. . . Márciusban ez már esélytelen volt, így a legközelebbi helyeket vettük számításba. Szempont volt, hogy számunkra kedvező árért szobát és ellátást kapjunk. Így esett a választásunk erre a szállásra, reggelivel.
Kiváló 2015. április 11.a párjával járt itt
Ottjártunkkor kerestünk egy kellemes éttermet. Nem csalódtunk! Nagyon finoman főznek, a szakácsot csak dicsérni lehet. A pincér segítőkész, párhuzamosan a másik teremben egy nagy csoportot szolgált ki, de ha kellett az asztalunknál volt. Az étterem dekorációja tetszett, igaz nem derült ki, mi volt a névválasztás apropója. Mindenképpen visszatérünk!