nyugdíjas 68: Május a Hotel Caramellben. - Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Május a Hotel Caramellben.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Három napot töltöttünk a Hotel Caramellben.Udvarias, kedves személyzet.Reggeli- Vcsora finom és változatos.Nagyon örültünk a welness részlegnek ( különössen a gőzkabinnak ).Jól éreztük magunkat.Jobbitó szándékkal: Csupán egy dolog amin javítani lehetne:A fürdőszobában gyenge a világítás,még a kozmetikai tükörrel sem jók a látási viszonyok.

Szeretnéd követni nyugdíjas 68 felhasználót?    Igen

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Európa út 18.

2019. augusztus 3.
Idén a Caramell Hotelre esett a választásunk. Pénteki nap érkeztünk a szállodába, 1 órával azelőtt, hogy elfoglalhattuk volna a szobánkat. A recepciónál nagyon kedves volt a hölgy és a papírok kitöltése után már el is foglalhattuk a szobánkat. Egy kellemes hangulatú, első emeleti szoba lett a...

2019. július 29.
A szállással maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet kedves , a kiszolgálás kifogástalan. A welness részlegen kitűnően éreztük magunkat, kellemesen feltöltődve távoztunk.

2019. június 16.
A szállás kényelmes és tiszta volt. Az ételek minőségével és változatosságával nem volt baj. A vacsorához felszolgált italok nagyon drágák. A szobában található tájékoztató szerint a welness részleg 21 óráig van nyitva, de minket 20 órakor figyelmeztettek, hogy záróra. A szobában található...

Caramell Premium Resort, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 54.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-08-17 - 2020-12-20
 - Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 45.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - 2 éjszakás ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.450 - 54.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-02 - 2020-12-22