Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő ★★★★

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Európa út 18.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő a térképen

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő értékelése:

5. helyezett a 64 büki, bükfürdői szállás közül
78. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Caramell az ország első holisztikus gyógy- és wellness szállodája. A feng shui elvei alapján energetizált ház felkészült szakembergárdával, különleges belső építészeti megoldásokkal, valamint a legújabb és legmodernebb külső-belső felszereltséggel várja kedves vendégeit.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő képei

kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén a Caramell Hotelre esett a választásunk. Pénteki nap érkeztünk a szállodába, 1 órával azelőtt, hogy elfoglalhattuk volna a szobánkat. A recepciónál nagyon kedves volt a hölgy és a papírok kitöltése után már el is foglalhattuk a szobánkat. Egy kellemes hangulatú, első emeleti szoba lett a miénk, amivel teljesen elégedettek voltunk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállással maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet kedves , a kiszolgálás kifogástalan. A welness részlegen kitűnően éreztük magunkat, kellemesen feltöltődve távoztunk.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás kényelmes és tiszta volt. Az ételek minőségével és változatosságával nem volt baj. A vacsorához felszolgált italok nagyon drágák. A szobában található tájékoztató szerint a welness részleg 21 óráig van nyitva, de minket 20 órakor figyelmeztettek, hogy záróra. A szobában található vízforralóra ráférne egy komolyabb tisztítás vagy esetleg egy csere.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Három napot töltöttünk a Hotel Caramellben.Udvarias, kedves személyzet.Reggeli- Vcsora finom és változatos.Nagyon örültünk a welness részlegnek ( különössen a gőzkabinnak ).Jól éreztük magunkat.Jobbitó szándékkal: Csupán egy dolog amin javítani lehetne:A fürdőszobában gyenge a világítás,még a kozmetikai tükörrel sem jók a látási viszonyok.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
A szolgálatkész, mosolygós fogadtatás mindjárt megnyerte tetszésünket. Korrekt ügyintézés, útbaigazítás is kiváló volt. Kellemes látványt nyújtott a szálloda környezete, a japánkert, a kinti medence / habár most még nem müködött/. A szoba tiszta, tágas és meghitt volt. Az étkezés igen böséges volt - szem s szájnak ingere és a kiszolgáló személyzet is hibátlan .

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
A Hotel Caramellben töltött 2 éjszakás húsvéti hétvége kellemes kikapcsolódás volt, néhány észrevételt tennék azért min lehetne javítani. A szállodában a reggeli bőséges és kiváló volt, a vacsora úgy szintén. A welness részleg is nagyon jó, bár reggel a pihenő részlegen a medence hőfoka közel sem volt a kiírtnak megfelelő, délutánra azért felfűtötték.
Válasz az értékelésre - 2019. április 26.
Kedves Vendégünk,

nagyon köszönjük értékelését. Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy jól érzeték magukat szállodánkban. Technikai jellegű észrevételét továbbítottuk az illetékes Kollégának, a jövőben erre jobban fogunk figyelni.

Sok szeretettel várjuk vissza Önöket, addig is minden jót kívánunk!

Üdvözlet Bükfürdőről!
Caramell Premium Resort (Caramell Premium Resort)

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
A szálloda személyzete rendkívül kedves és barátságos. A szobánk tiszta,kényelmes,tágas volt. A fürdőszobával minden rendben volt. Nagy méretű zuhanyzóban kényelmesen el lehetett férni. A zuhanyrózsa kifogástalanul működött. Szépen ki volt takarítva. Mindkét szárnyban nagyon tetszett a fürdő.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát töltöttünk a szállodában. Kuponos foglalásunk volt. Nekem sajnos nagy csalódás volt. Az ellátással nem volt gond, a reggeli választékos és finom volt. A vacsora első este számunkra nem volt túl jó, de a második este már igen. A szobák nagysága szuper, azonban a fürdőszoba már nem nagyon illeszkedett a csillagok számához.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Februárban töltöttünk el 2 éjszakát.
Nagyon kellemes szálloda , keleti feelinggel,ami teljesen elvarázsolja a vendégeket.
A wellnes is nagyszerű 6-7 szaunával és szaunaszeánszokkal.
Vacsora pedig kifogástalan, mint választékban mint ízben.
Több szállodában voltunk már .de ez méltán lett dobogós helyezett.
Vissza kell térnünk.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Január közepén jártunk itt, a szállással és az étkezéssel maximálisan meg voltunk elégedve. A szaunamesterek nagyon ügyesek voltak, profi felöntéseket csináltak. két dolog volt ami nem tetszett: az egyik, hogy nincs merülő medence, ill. a hotelt a szaunavilággal összekötő folyosón hideg volt és a szauna pihenő részében is lehetett volna melegebb.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.515 - 50.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 20.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.520 - 15.808,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 6.603 - 7.078,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 7.875 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 16.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.08-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 25.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.08-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 52.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Palatinus Hotel Sopron
Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Wellness napok

Bük, BükfürdőX