Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő ★★★★

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Európa út 18.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő a térképen

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő értékelése:

3. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
27. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Akciós csomagok

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Caramell az ország első holisztikus gyógy- és wellness szállodája. A feng shui elvei alapján energetizált ház felkészült szakembergárdával, különleges belső építészeti megoldásokkal, valamint a legújabb és legmodernebb külső-belső felszereltséggel várja kedves vendégeit.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő képei

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Két éjszakát töltöttünk a Caramell-ben a 15 éves fiunkkal. A szálloda méltó az elismerésre, kiváló kikapcsolódási lehetőséget nyújt szinte minden korosztály számára. A szálloda területét tulajdonképp nem hagytuk el a 3 nap alatt és egy kicsit sem unatkoztunk. A Kristály Torony Kalandpark, a különböző játékok: a bowling, a csocsó, a sakk, és a wellness részleg is kiváló kikapcsolódási és feltöltődési lehetőségeket nyújt.

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 16.
Immáron harmadszor jártam Önöknél. Most a vírus utáni ujrakezdés alatt voltunk 3 kellemes napot. Mint eddig is nagyon jó volt minden. z alkalmazottak készségesek, barátságosak, és csak mosolygó arc nézett vissza ránk. Az egész épületben kellemes illat, tisztaság, és minden olyan amitől jól éreztük magunkat.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 23.
Alapjában véve nagyon tetszett. Két dolog amin érdemes lenne javítani. A reggelinél a kenyeret első nap nagyon későn de megkaptuk, második reggel viszont nem ért oda mire befejeztük a reggelit. Kevés asztal volt előkészítve a reggelihez, mindenért menni kellett egy kört, pohár, kávéscsésze. . . . .
Válasz az értékelésre - 2020. július 8.
Kedves Tünde,köszönjük értékelését!
Nagyon sajnáljuk, hogy szolgáltatásaink színvonala csalódást okozott Önöknek! Reméljük, hogy a jövőben újra ellátogatnak hozzánk és lehetőségünk lesz bizonyítani, hogy az Önök segítségével is, sikerült a hibákat kijavítani! Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkba!
Üdvözlettel: Caramell Premium Resort****superior
Caramell Premium Resort****superior (Caramell Premium Resort)

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 16.
Nagyon vegyes a véleményem a szállással kapcsolatban. A 4* superior szintet nem üti meg semmiképpen. A szobákban a légkondicionálás nem szabályozható és 27 fokos szobában nem a legkellemesebb aludni. Úgy gondolom hogy nyáron amikor napközben 32-33 fok van, már illene bekapcsolni a légkondikat központilag, hamár egyénileg nem szabályozható.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 16.
Ez volt az első 4 csillagos élményem, így összehasonlítási alapom nincs, DE a szoba kényelmes és jól felszerelt, külön tetszett a kis varrókészlet, ami pont kapóra jött az éppen akkor elfeslő ruhámhoz. Az étel-és italválaszték ízletes és bőséges, és nagyon figyelmesek a kikészített digitális mérleggel, gondolván azokra, akiknek grammra pontosan kell étkezniük.
Válasz az értékelésre - 2020. július 8.
Kedves Tímea!
Köszönjük szépen az értékelést, illetve az építő kritikát!
Örömmel fogadtuk, hogy elégedettek voltak kollégáink munkájával, illetve hogy elnyerte tetszésüket az étel kínálatunk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba egy másik időpontban!
Üdvözlettel: Caramell Premium Resort****superior
Caramell Premium Resort****superior (Caramell Premium Resort)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
Szinte hibátlan volt a pihenés.Rendezvény utáni, éjszakába nyúló buli miatt nem tudtunk aludni,jobb lett volna az épület másik oldalán egy szoba. Ezen kívül minden kiváló volt. Tiszta szoba,jó felszereltség,jó wifi,kedves alkalmazottak,elképesztően bőséges és finom reggeli/vacsora.Jó elhelyezkedés,jó parkolás.A szállodai wellnesben nem voltunk.

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30.
Kifogastalan és változatos ételek, sokféle wellness lehetőség. Szoba extra nagy és kényelmes volt. Nagyon udvarias, segítőkész személyzet. Lehetne picit több házon belüli szórakozási lehetőség a fürdőzésen és a bowlingozáson kívül, mivel eléggél messze van mindentől a szálloda. De összességében ajánlom mindenkinek, aki kiváló helyen szeretne pihenni és finomakat enni.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Két éjszakát töltöttünk Bükfürdőn a Caramell Hotelben. Egyetlen csalódás, hogy nem volt gyógyvizes medence. A szoba, fürdőszoba tágas, világos, tiszta, csendes, az ágy kényelmes, viszont a TV csatornák igen korlátozott számban álltak csak rendelkezésre. A személyzet kedves, udvarias, de a szóbeli tájékoztatás nyújtása részükről nem volt teljes körű, ezért mindent külön kellett kérdezni, amelyre viszont késséggel adtak felvilágosítást.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Tetszett az alkalmazottak hozzá állása,a svédasztalos választék,a szilveszteri választék,a szoba megfelelő volt,a tv műsor választék szegényes. A fűtésért kétszer is szólni kellett. Nagyon nem tetszett a szauna részben a kulturálatlan vendégek viselkedése,akik ruhában mennek a textil mentes részekbe és a személyzet nem szól érte.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szálloda tökéletesen megfelel a megjelölt kategóriának. A szobánk tágas és tiszta volt, nagyon jó elhelyezkedéssel. A személyzet rendkívül kedves, barátságos. A szálloda konyhája külön kiemelendő, mert nagyon profin elkészített, finom ételeket ettünk. Szóval csillagos 5-ös mindenért!

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 62.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 16.150 - 58.211,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 11.480 - 14.805,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.11.16. - 2021.01.06.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.12-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.01-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.497,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, ajándék pezsgővel, parkolással
2020.12.31. - 2021.01.03.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.12-ig
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 25.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Wolf Panzió Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Szuperakció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Bük, BükfürdőX