Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő ★★★★

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Európa út 18.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő a térképen

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő értékelése:

3. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
36. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1058 szállás közül

Akciós csomagok

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Caramell az ország első holisztikus gyógy- és wellness szállodája. A feng shui elvei alapján energetizált ház felkészült szakembergárdával, különleges belső építészeti megoldásokkal, valamint a legújabb és legmodernebb külső-belső felszereltséggel várja kedves vendégeit.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő képei

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő vélemények

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30.
Kifogastalan és változatos ételek, sokféle wellness lehetőség. Szoba extra nagy és kényelmes volt. Nagyon udvarias, segítőkész személyzet. Lehetne picit több házon belüli szórakozási lehetőség a fürdőzésen és a bowlingozáson kívül, mivel eléggél messze van mindentől a szálloda. De összességében ajánlom mindenkinek, aki kiváló helyen szeretne pihenni és finomakat enni.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Két éjszakát töltöttünk Bükfürdőn a Caramell Hotelben. Egyetlen csalódás, hogy nem volt gyógyvizes medence. A szoba, fürdőszoba tágas, világos, tiszta, csendes, az ágy kényelmes, viszont a TV csatornák igen korlátozott számban álltak csak rendelkezésre. A személyzet kedves, udvarias, de a szóbeli tájékoztatás nyújtása részükről nem volt teljes körű, ezért mindent külön kellett kérdezni, amelyre viszont késséggel adtak felvilágosítást.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Tetszett az alkalmazottak hozzá állása,a svédasztalos választék,a szilveszteri választék,a szoba megfelelő volt,a tv műsor választék szegényes. A fűtésért kétszer is szólni kellett. Nagyon nem tetszett a szauna részben a kulturálatlan vendégek viselkedése,akik ruhában mennek a textil mentes részekbe és a személyzet nem szól érte.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szálloda tökéletesen megfelel a megjelölt kategóriának. A szobánk tágas és tiszta volt, nagyon jó elhelyezkedéssel. A személyzet rendkívül kedves, barátságos. A szálloda konyhája külön kiemelendő, mert nagyon profin elkészített, finom ételeket ettünk. Szóval csillagos 5-ös mindenért!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Figyelmes és segítőkész személyzet, rendkívül kedves és fantasztikus szolgáltatást nyújtó szaunamesterekkel. Változatos és bőséges reggeli, illetve vacsora volt.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 18.
Nagyon hangulatos az egész szálloda,kellemes légkör,maximálisan ránk figyelő alkalmazottak,segítőkészek. Örülünk,hogy részt vehettünk a szálloda születésnapi ünnepségén,tökéletes volt a szervezés,az élőzene,a pezsgős köszöntés,a szuper tűzijáték és persze a szakácsokat is szeretném megdícsérni,minden nagyon ízletes volt.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén a Caramell Hotelre esett a választásunk. Pénteki nap érkeztünk a szállodába, 1 órával azelőtt, hogy elfoglalhattuk volna a szobánkat. A recepciónál nagyon kedves volt a hölgy és a papírok kitöltése után már el is foglalhattuk a szobánkat. Egy kellemes hangulatú, első emeleti szoba lett a miénk, amivel teljesen elégedettek voltunk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállással maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet kedves , a kiszolgálás kifogástalan. A welness részlegen kitűnően éreztük magunkat, kellemesen feltöltődve távoztunk.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás kényelmes és tiszta volt. Az ételek minőségével és változatosságával nem volt baj. A vacsorához felszolgált italok nagyon drágák. A szobában található tájékoztató szerint a welness részleg 21 óráig van nyitva, de minket 20 órakor figyelmeztettek, hogy záróra. A szobában található vízforralóra ráférne egy komolyabb tisztítás vagy esetleg egy csere.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Három napot töltöttünk a Hotel Caramellben.Udvarias, kedves személyzet.Reggeli- Vcsora finom és változatos.Nagyon örültünk a welness részlegnek ( különössen a gőzkabinnak ).Jól éreztük magunkat.Jobbitó szándékkal: Csupán egy dolog amin javítani lehetne:A fürdőszobában gyenge a világítás,még a kozmetikai tükörrel sem jók a látási viszonyok.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 15.300 - 57.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.160 - 14.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 6.100 - 6.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mika Vendégház
2020.03.01. - 2020.10.01.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 15.700 - 26.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bük, Bükfürdő
6 nap/5 éjszaka 15.300 - 51.930,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Palatinus Hotel Sopron
Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található...
Valentin nap (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel

Bük, BükfürdőX