Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő ★★★★

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Európa út 18.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő a térképen

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő értékelése:

2. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
22. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1064 szállás közül

Akciós csomagok

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Caramell az ország első holisztikus gyógy- és wellness szállodája. A feng shui elvei alapján energetizált ház felkészült szakembergárdával, különleges belső építészeti megoldásokkal, valamint a legújabb és legmodernebb külső-belső felszereltséggel várja kedves vendégeit.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő képei

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 16.
Ez volt az első 4 csillagos élményem, így összehasonlítási alapom nincs, DE a szoba kényelmes és jól felszerelt, külön tetszett a kis varrókészlet, ami pont kapóra jött az éppen akkor elfeslő ruhámhoz. Az étel-és italválaszték ízletes és bőséges, és nagyon figyelmesek a kikészített digitális mérleggel, gondolván azokra, akiknek grammra pontosan kell étkezniük.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
Szinte hibátlan volt a pihenés.Rendezvény utáni, éjszakába nyúló buli miatt nem tudtunk aludni,jobb lett volna az épület másik oldalán egy szoba. Ezen kívül minden kiváló volt. Tiszta szoba,jó felszereltség,jó wifi,kedves alkalmazottak,elképesztően bőséges és finom reggeli/vacsora.Jó elhelyezkedés,jó parkolás.A szállodai wellnesben nem voltunk.

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30.
Kifogastalan és változatos ételek, sokféle wellness lehetőség. Szoba extra nagy és kényelmes volt. Nagyon udvarias, segítőkész személyzet. Lehetne picit több házon belüli szórakozási lehetőség a fürdőzésen és a bowlingozáson kívül, mivel eléggél messze van mindentől a szálloda. De összességében ajánlom mindenkinek, aki kiváló helyen szeretne pihenni és finomakat enni.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Két éjszakát töltöttünk Bükfürdőn a Caramell Hotelben. Egyetlen csalódás, hogy nem volt gyógyvizes medence. A szoba, fürdőszoba tágas, világos, tiszta, csendes, az ágy kényelmes, viszont a TV csatornák igen korlátozott számban álltak csak rendelkezésre. A személyzet kedves, udvarias, de a szóbeli tájékoztatás nyújtása részükről nem volt teljes körű, ezért mindent külön kellett kérdezni, amelyre viszont késséggel adtak felvilágosítást.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Tetszett az alkalmazottak hozzá állása,a svédasztalos választék,a szilveszteri választék,a szoba megfelelő volt,a tv műsor választék szegényes. A fűtésért kétszer is szólni kellett. Nagyon nem tetszett a szauna részben a kulturálatlan vendégek viselkedése,akik ruhában mennek a textil mentes részekbe és a személyzet nem szól érte.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szálloda tökéletesen megfelel a megjelölt kategóriának. A szobánk tágas és tiszta volt, nagyon jó elhelyezkedéssel. A személyzet rendkívül kedves, barátságos. A szálloda konyhája külön kiemelendő, mert nagyon profin elkészített, finom ételeket ettünk. Szóval csillagos 5-ös mindenért!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Figyelmes és segítőkész személyzet, rendkívül kedves és fantasztikus szolgáltatást nyújtó szaunamesterekkel. Változatos és bőséges reggeli, illetve vacsora volt.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 18.
Nagyon hangulatos az egész szálloda,kellemes légkör,maximálisan ránk figyelő alkalmazottak,segítőkészek. Örülünk,hogy részt vehettünk a szálloda születésnapi ünnepségén,tökéletes volt a szervezés,az élőzene,a pezsgős köszöntés,a szuper tűzijáték és persze a szakácsokat is szeretném megdícsérni,minden nagyon ízletes volt.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén a Caramell Hotelre esett a választásunk. Pénteki nap érkeztünk a szállodába, 1 órával azelőtt, hogy elfoglalhattuk volna a szobánkat. A recepciónál nagyon kedves volt a hölgy és a papírok kitöltése után már el is foglalhattuk a szobánkat. Egy kellemes hangulatú, első emeleti szoba lett a miénk, amivel teljesen elégedettek voltunk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállással maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet kedves , a kiszolgálás kifogástalan. A welness részlegen kitűnően éreztük magunkat, kellemesen feltöltődve távoztunk.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 52.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 16.150 - 52.464,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 23.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 21.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2021.01.06.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 6.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Mika Vendégház
Érvényes: 2020.10.01-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.497,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, ajándék pezsgővel, parkolással
2020.12.31. - 2021.01.03.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 21.300 - 31.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 59.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Viktória Sárvár
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Augusztus 20-i ajánlat (min. 3 éj)

Bük, BükfürdőX