Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő ★★★★

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Európa út 18.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő a térképen

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő értékelése:

2. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
17. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Caramell az ország első holisztikus gyógy- és wellness szállodája. A feng shui elvei alapján energetizált ház felkészült szakembergárdával, különleges belső építészeti megoldásokkal, valamint a legújabb és legmodernebb külső-belső felszereltséggel várja kedves vendégeit.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő képei

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
A konyha kifogástalan kínálattal és bőséges választékkal állt rendelkezésre. A vendéglátói rész ízekben ,mennyiségben kiváló! A szobákon a festés és tapétázás ellenére (ami nem jól sikerült) sajnos látszik az elmúlt évek,lassan a szőnyegek és a bútorok cserére szorulnak. A személyzet kedvessége viszont feledteti a hiányosságokat.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
Minden nagyon szép és jó volt ,nagyon tetszett az ázsiai filing,az ételek minősége és választéka kiváló a személyzet udvarias,a fittnes része is nagyon jó,a környezet,csodálatos,viszont ugy gondolom,a parkolás lehetne ingyenes.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28.
Szálláshely ,ízléses kialakítás,mivel mi kutyabarát szobát kértünk ennek megfelelőt kaptunk,de a tisztaság nem volt makulátlan,-pókhálók a lámpákon,a sarkok porosak. Félpanziós ellátást kértünk,a reggelinél a sajtok és felvágottak,csak egy kiadagolt lefóliázott tányéron érkezett ha kérte a vendég,-ez nagyon fura volt.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Két éjszakát töltöttünk a Caramell-ben a 15 éves fiunkkal. A szálloda méltó az elismerésre, kiváló kikapcsolódási lehetőséget nyújt szinte minden korosztály számára. A szálloda területét tulajdonképp nem hagytuk el a 3 nap alatt és egy kicsit sem unatkoztunk. A Kristály Torony Kalandpark, a különböző játékok: a bowling, a csocsó, a sakk, és a wellness részleg is kiváló kikapcsolódási és feltöltődési lehetőségeket nyújt.

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 16.
Immáron harmadszor jártam Önöknél. Most a vírus utáni ujrakezdés alatt voltunk 3 kellemes napot. Mint eddig is nagyon jó volt minden. z alkalmazottak készségesek, barátságosak, és csak mosolygó arc nézett vissza ránk. Az egész épületben kellemes illat, tisztaság, és minden olyan amitől jól éreztük magunkat.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 23.
Alapjában véve nagyon tetszett. Két dolog amin érdemes lenne javítani. A reggelinél a kenyeret első nap nagyon későn de megkaptuk, második reggel viszont nem ért oda mire befejeztük a reggelit. Kevés asztal volt előkészítve a reggelihez, mindenért menni kellett egy kört, pohár, kávéscsésze. . . . .
Válasz az értékelésre - 2020. július 8.
Kedves Tünde,köszönjük értékelését!
Nagyon sajnáljuk, hogy szolgáltatásaink színvonala csalódást okozott Önöknek! Reméljük, hogy a jövőben újra ellátogatnak hozzánk és lehetőségünk lesz bizonyítani, hogy az Önök segítségével is, sikerült a hibákat kijavítani! Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkba!
Üdvözlettel: Caramell Premium Resort****superior
Caramell Premium Resort****superior (Caramell Premium Resort)

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 16.
Nagyon vegyes a véleményem a szállással kapcsolatban. A 4* superior szintet nem üti meg semmiképpen. A szobákban a légkondicionálás nem szabályozható és 27 fokos szobában nem a legkellemesebb aludni. Úgy gondolom hogy nyáron amikor napközben 32-33 fok van, már illene bekapcsolni a légkondikat központilag, hamár egyénileg nem szabályozható.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 16.
Ez volt az első 4 csillagos élményem, így összehasonlítási alapom nincs, DE a szoba kényelmes és jól felszerelt, külön tetszett a kis varrókészlet, ami pont kapóra jött az éppen akkor elfeslő ruhámhoz. Az étel-és italválaszték ízletes és bőséges, és nagyon figyelmesek a kikészített digitális mérleggel, gondolván azokra, akiknek grammra pontosan kell étkezniük.
Válasz az értékelésre - 2020. július 8.
Kedves Tímea!
Köszönjük szépen az értékelést, illetve az építő kritikát!
Örömmel fogadtuk, hogy elégedettek voltak kollégáink munkájával, illetve hogy elnyerte tetszésüket az étel kínálatunk. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba egy másik időpontban!
Üdvözlettel: Caramell Premium Resort****superior
Caramell Premium Resort****superior (Caramell Premium Resort)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
Szinte hibátlan volt a pihenés.Rendezvény utáni, éjszakába nyúló buli miatt nem tudtunk aludni,jobb lett volna az épület másik oldalán egy szoba. Ezen kívül minden kiváló volt. Tiszta szoba,jó felszereltség,jó wifi,kedves alkalmazottak,elképesztően bőséges és finom reggeli/vacsora.Jó elhelyezkedés,jó parkolás.A szállodai wellnesben nem voltunk.

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30.
Kifogastalan és változatos ételek, sokféle wellness lehetőség. Szoba extra nagy és kényelmes volt. Nagyon udvarias, segítőkész személyzet. Lehetne picit több házon belüli szórakozási lehetőség a fürdőzésen és a bowlingozáson kívül, mivel eléggél messze van mindentől a szálloda. De összességében ajánlom mindenkinek, aki kiváló helyen szeretne pihenni és finomakat enni.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 57.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 52.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 42.250,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Golf in Hungary Apartman
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 33.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Póczáné Vendégszobái
2020.11.07. - 2021.10.21.
Apartman Hotel
EMAN Apartmanház
2-3 éjszaka 15.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 18.700 - 70.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Wolf Panzió Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)
Karácsonyi varázslat (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX