Varga Tünde: Egy csodás hétvége a párommal - Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Egy csodás hétvége a párommal

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szállással maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet kedves , a kiszolgálás kifogástalan. A welness részlegen kitűnően éreztük magunkat, kellemesen feltöltődve távoztunk.

Szeretnéd követni Varga Tünde felhasználót?    Igen

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Európa út 18.

2019. augusztus 3.
Idén a Caramell Hotelre esett a választásunk. Pénteki nap érkeztünk a szállodába, 1 órával azelőtt, hogy elfoglalhattuk volna a szobánkat. A recepciónál nagyon kedves volt a hölgy és a papírok kitöltése után már el is foglalhattuk a szobánkat. Egy kellemes hangulatú, első emeleti szoba lett a...

2019. június 16.
A szállás kényelmes és tiszta volt. Az ételek minőségével és változatosságával nem volt baj. A vacsorához felszolgált italok nagyon drágák. A szobában található tájékoztató szerint a welness részleg 21 óráig van nyitva, de minket 20 órakor figyelmeztettek, hogy záróra. A szobában található...

2019. május 11.
Három napot töltöttünk a Hotel Caramellben.Udvarias, kedves személyzet.Reggeli- Vcsora finom és változatos.Nagyon örültünk a welness részlegnek ( különössen a gőzkabinnak ).Jól éreztük magunkat.Jobbitó szándékkal: Csupán egy dolog amin javítani lehetne:A fürdőszobában gyenge a világítás,még a...

Caramell Premium Resort, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.310 - 48.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-08-17 - 2020-12-20
 - 3 éjszakás ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 15.423 - 30.684,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-07-17 - 2020-12-22
 - Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 37.530,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02