Szülinapozás a Greenfield Hotel Golf & Spa-ban

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd?Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? a térképen

Kiváló 2019. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. január 7.
A férjem leptem meg születésnapjára egy 2 éjszakás, 3 napos úttal. Amikor megérkeztünk, örömmel tapasztaltuk, hogy a szálloda nagyon elegáns, tiszta, a személyzet barátságos és segítőkész.
A harmadik emeletre tágas lifttel jutottunk fel. A szobánk kellemes, otthonos, a fürdőszoba modern, se nem kicsi, se nem nagy, mindent pont megfelelőnek találtunk. Jó érzés volt, hogy a tévé képernyőjén is köszöntöttek minket.
A 8-ból az egyik vadkacsákkal teli tóra nézett az erkélyünk, reggel a kedves vízimadarak hápogására ébredtünk, ami felejthetetlenül szép élmény volt.

A recepción azonnal válaszoltak kérdéseinkre, pl.:
- Van-e bolt a szállodában? (Van.) - És útba is igazítottak.
- Hol lehet venni eldobható borotvát? (A szálloda biztosított nekünk, így nem kellett boltban venni.)
Ezek a figyelmességek, kedvességek mind olyan apróságok, amik jólesnek a vendégnek.

Az ételek finomak, megfelelő mennyiségűek. A személyzet, ha valami fogyóban volt, azonnal pótolta. (Soft all inclusive ellátásra fizettem be.) A pincérek kedvesek voltak, az üres tányérokat, poharakat szinte azonnal elvitték.

A biliárd és darts helység viszont nem 4 csillagos, mert kicsi a hely, az asztalok pedig leharcoltak.

Jó lenne a bár körül több asztal és szék, mert sokan - így mi sem - tudtunk leülni a vacsora után egy italra.

A wellness részleggel meg voltunk elégedve, bár a külső medence vize télen nagyon hideg. A belső medencék viszont minden szempontból szuperek.

Páros masszázsra is befizettem, amit telefonon keresztül rendeltem meg. A recepciós hölgy nagyon kedvesen elmondott mindent, amit tudnom kellett. A masszőrök profik, a környezet hangulatos, a pihenőszobába, ahová átkísértek minket, az ígért finom pezsgő és a gyümölcstál időre be volt készítve. A szolgáltatást csillagos 5-ös volt.

Mivel jól éreztük magunkat, elégedetten, kipihenten jöttünk el a szállodából, úgy gondoljuk, hogy a GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA a legjobb választás pároknak és kis vagy nagyobb gyermekes családoknak egyaránt a kikapcsolódásra. Szinte biztos, hogy visszatérő vendégei leszünk a szállodának.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Greenfield Hotel Golf & Spa további értékelései

2023.10.24gyerekekkel
Nagyon meg voltunk elégedve a szolgáltatással. Kisebb negatívok voltak. Egyik, hogy a hőfokon nem lehetet állítani a szobában központi irányítás volt. Ez miatt nagyon meleg volt. De orvosoltuk nyitva volt az ablak egész nap. :) a másik zavaró tényező, hogy az ágyban két matrac volt és közepén...
2023.08.25
Imádjuk a hotelt évek óta . Gyönyörű táj,igényes környezet.Kedves személyzet,finom ételek.Luxus és pompa
2023.08.12gyerekekkel
Az esős, hideg idő ellenére egyáltalán nem unatkozott a család egyik tagja sem! Az ételek, a szoba és a wellness részleg tökéletes volt. Ez lesz a törzshelyünk, ahol rendszeresen kipihenjük magunkat, a család többi tagjával és a barátainkkal együtt!! Mégegyszer köszönjük az élményeket

A Greenfield Hotel Golf & Spa legnépszerűbb csomagjai

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? - Pünkösd
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat