hatplus1: Kiváló pihenés, remek felüdülés - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Kiváló pihenés, remek felüdülés

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Aki csak egy picit is akarja, hogy jól érezze magát, az nagyszerűen töltheti az idejét ebben a kiváló szállodában. Olvastam mások kifogásait az étkeztetéssel kapcsolatban. Nos, legyen elég annyi, hogy én bizony 2 kilót híztam, pedig az "édes perceket" végig kihagytam.

Szeretnéd követni hatplus1 felhasználót?    Igen

2019. július 20. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza hatplus1 értékelésére:
Kedves Őr Úr!
Nagyon szépen köszönjük értékelését, és kedves visszajelzését! Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak éttermünk, konyhánk kínálatával.
Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!
Szívélyes üdvözlettel Bükfürdőről: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata.
Samu-Ódor Adrienn (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. augusztus 13.
Tökéletes kiszolgálással, csendes, nyugodt, kellemes környezetben pihenhettünk. Udvarias, kedves személyzet, a wellness tökéletes. Kicsik és nagyok egyaránt megtalálhatták a számukra megfelelő szórakozási, pihenési lehetőségeket. Köszönet mindenért! Ugyan először voltunk a szállodában, de...

2019. augusztus 5.
Udvarias, előzékeny személyzet, kifogástalan, gyors kiszolgálás. Szuper konyha, minden igényt kielégítő választék! Kellemes, gondozott környezet. A nem kifejezetten golf-játékosok számára jó lenne az épület környékén a "veszélytelen" részen kiépített/jelzett sétautakkal kijelölni szabadon...

2019. július 27.
Kiváló pihenő hely. Ár érték arányban van. Mindenkinek ajánlom aki jó és elegáns helyen akar pihenni.

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2019-12-21
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 23.418,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-03
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 26.650,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27