Szuper

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Kiváló pihenő hely. Ár érték arányban van. Mindenkinek ajánlom aki jó és elegáns helyen akar pihenni.

Szuper - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Szeretnéd követni Ó:Sándor felhasználót?    Igen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. augusztus 13.
Tökéletes kiszolgálással, csendes, nyugodt, kellemes környezetben pihenhettünk. Udvarias, kedves személyzet, a wellness tökéletes. Kicsik és nagyok egyaránt megtalálhatták a számukra megfelelő szórakozási, pihenési lehetőségeket. Köszönet mindenért! Ugyan először voltunk a szállodában, de...

2019. augusztus 5.
Udvarias, előzékeny személyzet, kifogástalan, gyors kiszolgálás. Szuper konyha, minden igényt kielégítő választék! Kellemes, gondozott környezet. A nem kifejezetten golf-játékosok számára jó lenne az épület környékén a "veszélytelen" részen kiépített/jelzett sétautakkal kijelölni szabadon...

2019. július 7.
Aki csak egy picit is akarja, hogy jól érezze magát, az nagyszerűen töltheti az idejét ebben a kiváló szállodában. Olvastam mások kifogásait az étkeztetéssel kapcsolatban. Nos, legyen elég annyi, hogy én bizony 2 kilót híztam, pedig az "édes perceket" végig kihagytam.

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2019-12-21
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 23.418,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-03
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 26.650,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27