Feri62 : 3 nap feltöltődés a Greenfieldben - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

3 nap feltöltődés a Greenfieldben

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Udvarias, előzékeny személyzet, kifogástalan, gyors kiszolgálás. Szuper konyha, minden igényt kielégítő választék! Kellemes, gondozott környezet.

A nem kifejezetten golf-játékosok számára jó lenne az épület környékén a "veszélytelen" részen kiépített/jelzett sétautakkal kijelölni szabadon bejárható parkrészt.
A szauna blokk kialakítása esztétikus, valóban minden igényt kielégít, de érdemes lenne megfontolni a textiles-nem textiles rész markánsabb elszeparálását, azzal talán megoldódna a szabálykövetőbb magatartás (gyerekek, hangosabb társaságok) megvalósítása.

Szeretnéd követni Feri62 felhasználót?    Igen

2019. szeptember 1. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza Feri62 értékelésére:
Tisztelt Vincze Úr!
Köszönük szépen visszajelzését! Javaslatait továbbítottam az illetékes személyeknek, fontolóra vesszük az ötleteket, köszönjük. Örülünk neki, hogy összességében elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, konyhánkkal és személyzetünk munkájával.
Reméljük, hamarosan visszatérnek hozzánk!

Üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. augusztus 13.
Tökéletes kiszolgálással, csendes, nyugodt, kellemes környezetben pihenhettünk. Udvarias, kedves személyzet, a wellness tökéletes. Kicsik és nagyok egyaránt megtalálhatták a számukra megfelelő szórakozási, pihenési lehetőségeket. Köszönet mindenért! Ugyan először voltunk a szállodában, de...

2019. július 27.
Kiváló pihenő hely. Ár érték arányban van. Mindenkinek ajánlom aki jó és elegáns helyen akar pihenni.

2019. július 7.
Aki csak egy picit is akarja, hogy jól érezze magát, az nagyszerűen töltheti az idejét ebben a kiváló szállodában. Olvastam mások kifogásait az étkeztetéssel kapcsolatban. Nos, legyen elég annyi, hogy én bizony 2 kilót híztam, pedig az "édes perceket" végig kihagytam.

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2019-12-21
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 23.418,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-03
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 26.650,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27