Maryly: Remek hétvége a Greenfield Golf Hotelben - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Remek hétvége a Greenfield Golf Hotelben

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Rendkívül tetszett a hatalmas parkos, fás, zöld környezet, melyben nem csak golfozásra, de sétára, egyéb sportolásra pl. a kerékpározás, futás , tollasozás is lehetőség van. Tetszett, hogy a wellness részt üvegfal veszi körül, melytől tágasnak, levegősnek hat a belső tér és a természet is közel van.
A rendkívül kellemes élő zene pedig ráadás volt az esti lazuláshoz.
Köszönjük

Étkezés:

Szeretnéd követni Maryly felhasználót?    Igen

2019. szeptember 28. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza Maryly értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük visszajelzését. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és elégedettek voltak az általunk kínált szolgáltatásokkal. Dicsérő soraiért hálásak vagyunk.
Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket!

Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. október 25.
A Hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, ami nagyon rendezett, szép látvány tárul elénk. A szobák felszereltségével és tisztáságával is nagyon meg voltunk elégedve. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak. A wellness részlegben sok minden megtalálható. Jól éreztük magunkat,...

2019. október 18.
Érkezéskor kicsit meglepődtünk , mert elveszettnek éreztünk magunk a szép nagy szállodában. Az étkezés változatos és finom volt, a személyzet kedves, figyelmes. A spa - részleg, tiszta , és csendes. Mindig van megfelelő pihenőágy. Örömmel választanánk legközelebb is , ha ismét pihenni vágyunk.

2019. október 3.
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt...

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2020-07-02
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-04
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 35.533,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-19 - 2020-07-02