Hajnalka + Balázs: Kellemes pihenés a Greenfield Hotelben - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Kellemes pihenés a Greenfield Hotelben

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
nagyon elégedett voltam az ételekkel, a felszolgálók kedvesek és udvariasak voltak. A szoba kényelmes és tiszta.Azt egy kicsit sajnáltam, hogy nem tudtam, hogy előre kellett a tornára jelentkezni, és azt is, hogy a szauna szeánsz csak a meztelen szaunában volt. egyébként nagyon kellemes pihenés volt, köszönöm!

Szeretnéd követni Hajnalka + Balázs felhasználót?    Igen

2019. szeptember 30. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza Hajnalka + Balázs értékelésére:
Kedves Hajnalka!
Nagyon szépen köszönjük értékelését. Igazán örülünk, hogy összességében elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és személyzetünk munkájával. Szeretnénk tájékoztatni, hogy a sportprogramokra való előzetes jelentkezés szükségessége a wellness részlegen található hirdetőtáblákon több helyen is ki van írva. Őszintén sajnáljuk, ha ez kellemetlenséget okozott. A szauna szeánsz helyhiány miatt máshol sajnos nem kivitelezhető. Bízunk benne, hogy a kellemes élmények maradnak meg és hamarosan visszatérnek hozzánk! Várjuk Önöket sok szeretettel!
Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. október 3.
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt...

2019. szeptember 24.
Nagy, jó kialakitású parkoló,szép nagy belsö terek, szép kialakitású medencék és spa részleg,szép nagy tv a szobában.Ami nem tetszett,ablakon befütyülő szél.

2019. szeptember 7.
Minden remek volt és pihentető. Biztonságban éreztük magunkat. Az étkeztetés fenomenális. A fürdő nagyszerű nem vágytunk sehova. Segített a beteg lábaimon is. Mivel messziről jöttünk jó lett volna zárásként az ebéd, vagy lehet hogy benne is volna? Gratulálunk az üzemeltetőnek, a személyzetnek.

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2019-12-21
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 20.705,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-03
 - November 1.
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03