jenorenata: szuper pihenés - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

szuper pihenés

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Nagyon jol éreztuk magunkat. Szép zold ovezetben helyezkedik el a száloda.Személyzet kedves,ételek kiváloak,welness részleg is szuper.Aki nincs megelégedve ezzel a ellátassal amelyet a Greenfield hotel golf bisztosit,az inkab maradjon othon.Mi bisztosan megyunk osszel is.

Szeretnéd követni jenorenata felhasználót?    Igen

2019. október 2. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza jenorenata értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük kedves értékelését. Az ehhez hasonló visszajelzések bizonyítják, hogy munkánk minden perce megéri a fáradozást, ha ilyen fokú megelégedettséget olvashatunk! Bízunk benne, hogy mielőbb visszatérnek szállodánkba!

Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. december 31.
A szálloda nagyon szép helyen van, már az érkezéstől kezdve nagyon kedvesek voltak. Mivel a vasútállomástól messze van gyalog a szálloda, autót küldtek értünk és távozáskor ki is vittek. Az étkezések bőségesek és magas színvonalúak voltak. A wellness rész lehetne nagyobb ill. a szauna részen...

2019. december 3.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat. Gondoskodtak az egész család kényelméről, mert a gyerekeink ( lányom és fiam a családjukkal ) és az unokáink is velünk voltak. Mindenki megtalálta a pihenést és a szorakozási lehetőségeket is. Mivel a férjem születésnapját is itt ünnepeltük, nagyon megható volt...

2019. október 25.
A Hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, ami nagyon rendezett, szép látvány tárul elénk. A szobák felszereltségével és tisztáságával is nagyon meg voltunk elégedve. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak. A wellness részlegben sok minden megtalálható. Jól éreztük magunkat,...

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2020-08-31
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 23.866 - 31.866,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2020-08-31
 - Húsvét
3 nap/2 éjszaka 24.400,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-04-13