jenorenata: szuper pihenés - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

szuper pihenés

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Nagyon jol éreztuk magunkat. Szép zold ovezetben helyezkedik el a száloda.Személyzet kedves,ételek kiváloak,welness részleg is szuper.Aki nincs megelégedve ezzel a ellátassal amelyet a Greenfield hotel golf bisztosit,az inkab maradjon othon.Mi bisztosan megyunk osszel is.

Szeretnéd követni jenorenata felhasználót?    Igen

2019. október 2. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza jenorenata értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük kedves értékelését. Az ehhez hasonló visszajelzések bizonyítják, hogy munkánk minden perce megéri a fáradozást, ha ilyen fokú megelégedettséget olvashatunk! Bízunk benne, hogy mielőbb visszatérnek szállodánkba!

Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. október 3.
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt...

2019. szeptember 24.
Nagy, jó kialakitású parkoló,szép nagy belsö terek, szép kialakitású medencék és spa részleg,szép nagy tv a szobában.Ami nem tetszett,ablakon befütyülő szél.

2019. szeptember 7.
Minden remek volt és pihentető. Biztonságban éreztük magunkat. Az étkeztetés fenomenális. A fürdő nagyszerű nem vágytunk sehova. Segített a beteg lábaimon is. Mivel messziről jöttünk jó lett volna zárásként az ebéd, vagy lehet hogy benne is volna? Gratulálunk az üzemeltetőnek, a személyzetnek.

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2019-12-21
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 20.705,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-03
 - November 1.
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03