jenorenata: szuper pihenés - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

szuper pihenés

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Nagyon jol éreztuk magunkat. Szép zold ovezetben helyezkedik el a száloda.Személyzet kedves,ételek kiváloak,welness részleg is szuper.Aki nincs megelégedve ezzel a ellátassal amelyet a Greenfield hotel golf bisztosit,az inkab maradjon othon.Mi bisztosan megyunk osszel is.

Szeretnéd követni jenorenata felhasználót?    Igen

2019. október 2. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza jenorenata értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük kedves értékelését. Az ehhez hasonló visszajelzések bizonyítják, hogy munkánk minden perce megéri a fáradozást, ha ilyen fokú megelégedettséget olvashatunk! Bízunk benne, hogy mielőbb visszatérnek szállodánkba!

Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. október 25.
A Hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, ami nagyon rendezett, szép látvány tárul elénk. A szobák felszereltségével és tisztáságával is nagyon meg voltunk elégedve. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak. A wellness részlegben sok minden megtalálható. Jól éreztük magunkat,...

2019. október 18.
Érkezéskor kicsit meglepődtünk , mert elveszettnek éreztünk magunk a szép nagy szállodában. Az étkezés változatos és finom volt, a személyzet kedves, figyelmes. A spa - részleg, tiszta , és csendes. Mindig van megfelelő pihenőágy. Örömmel választanánk legközelebb is , ha ismét pihenni vágyunk.

2019. október 3.
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt...

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2020-07-02
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 21.755,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-04
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 31.533,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2020-07-02