jenorenata: szuper pihenés - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

szuper pihenés

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Nagyon jol éreztuk magunkat. Szép zold ovezetben helyezkedik el a száloda.Személyzet kedves,ételek kiváloak,welness részleg is szuper.Aki nincs megelégedve ezzel a ellátassal amelyet a Greenfield hotel golf bisztosit,az inkab maradjon othon.Mi bisztosan megyunk osszel is.

Szeretnéd követni jenorenata felhasználót?    Igen

2019. október 2. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza jenorenata értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük kedves értékelését. Az ehhez hasonló visszajelzések bizonyítják, hogy munkánk minden perce megéri a fáradozást, ha ilyen fokú megelégedettséget olvashatunk! Bízunk benne, hogy mielőbb visszatérnek szállodánkba!

Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2020. január 16.
Egyedüli amit hiányoltam az a fürdőruha szárító centrifuga a SPA részlegen. Minden egyébbel nagyon elégedett vagyok. Sajnos ködös, párás volt az idő így nem tudtuk teljes mértékben élvezni a pazar kilátást a szobából a golfpályára a gyönyörű parkra a tavakkal, de erről a szálloda nem tehet.

2020. január 1.
Teljesen meg voltunk elégedve és tervezzük a 2020 Karácsonyunkat is ,hogy itt töltjük ismét!Ami negatív ,hogy a kinti medence így télen nagyon hideg volt,az lehetne jó meleg gyógyvíz.Amúgy minden szolgáltatás teljesen kiváló.

2019. december 31.
A szálloda nagyon szép helyen van, már az érkezéstől kezdve nagyon kedvesek voltak. Mivel a vasútállomástól messze van gyalog a szálloda, autót küldtek értünk és távozáskor ki is vittek. Az étkezések bőségesek és magas színvonalúak voltak. A wellness rész lehetne nagyobb ill. a szauna részen...

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2020-12-22
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 20.342 - 29.433,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2020-12-22
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 20.342 - 29.433,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-02-23 - 2020-12-22