Feri Bajáról: Igazi gondtalan pihenés Bükfürdőn. - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Igazi gondtalan pihenés Bükfürdőn.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Minden remek volt és pihentető. Biztonságban éreztük magunkat. Az étkeztetés fenomenális. A fürdő nagyszerű nem vágytunk sehova. Segített a beteg lábaimon is. Mivel messziről jöttünk jó lett volna zárásként az ebéd, vagy lehet hogy benne is volna?
Gratulálunk az üzemeltetőnek, a személyzetnek.

Szeretnéd követni Feri Bajáról felhasználót?    Igen

2019. október 2. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza Feri Bajáról értékelésére:
Kedves Ferenc!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy szállodánk szabályzata szerint a "Soft All Inclusive" ellátás keretein belünk érkezés napján az első főétkezés a vacsora. Ennek értelmében utazás napján a kijelentkezést követően (12:00) az ebéd minden utazó vendégünknek jár, ezt az ár magában foglalja. Recepciós kollégáink bejelentkezéskor minden vendég figyelmét felhívják erre, nagyon sajnáljuk, ha elkerülte az információ figyelmüket. Örülünk azonban, hogy jól érezték magukat nálunk és elégedettek voltak mindennel.
Reméljük, hamarosan visszatérnek hozzánk és akkor már rutinosabban az ebédet is ki tudják élvezni utolsó nap, így teljesen jóllakottan indulhatnak neki a hosszú útnak. Visszavárjuk Önöket!
Üdvözlettel: a Greenfield Hotel csapata
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. október 3.
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt...

2019. szeptember 24.
Nagy, jó kialakitású parkoló,szép nagy belsö terek, szép kialakitású medencék és spa részleg,szép nagy tv a szobában.Ami nem tetszett,ablakon befütyülő szél.

2019. szeptember 3.
Nagyon jol éreztuk magunkat. Szép zold ovezetben helyezkedik el a száloda.Személyzet kedves,ételek kiváloak,welness részleg is szuper.Aki nincs megelégedve ezzel a ellátassal amelyet a Greenfield hotel golf bisztosit,az inkab maradjon othon.Mi bisztosan megyunk osszel is.

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2019-12-21
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 20.705,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-03
 - November 1.
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03