GÁBor07: Jó hétvége belazulással!!! - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Jó hétvége belazulással!!!

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Nagy, jó kialakitású parkoló,szép nagy belsö terek, szép kialakitású medencék és spa részleg,szép nagy tv a szobában.Ami nem tetszett,ablakon befütyülő szél.

Személyzet:
Tisztaság: Átlagos
Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni GÁBor07 felhasználót?    Igen

2019. október 15. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza GÁBor07 értékelésére:
Kedves Gábor!

Hálásan köszönjük értékelését. Jó érzéssel töltött el minket, hogy megelégedettségüket megosztották velünk. A közeljövőben tervezünk egy nagy szabású felújítást, mely a szobákra is ki fog terjedni, így reményeink szerint az ablakok cseréjére is sor kerül majd. Bízunk benne, hogy visszatérnek hozzánk és még inkább meg lesznek elégedve szolgáltatásainkkal. Visszavárjuk Önöket!

Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Nagy Eveliin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. október 25.
A Hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, ami nagyon rendezett, szép látvány tárul elénk. A szobák felszereltségével és tisztáságával is nagyon meg voltunk elégedve. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak. A wellness részlegben sok minden megtalálható. Jól éreztük magunkat,...

2019. október 18.
Érkezéskor kicsit meglepődtünk , mert elveszettnek éreztünk magunk a szép nagy szállodában. Az étkezés változatos és finom volt, a személyzet kedves, figyelmes. A spa - részleg, tiszta , és csendes. Mindig van megfelelő pihenőágy. Örömmel választanánk legközelebb is , ha ismét pihenni vágyunk.

2019. október 3.
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt...

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2020-07-02
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-04
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 35.533,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-19 - 2020-07-02