Kiliánirénke: Házassági évforduló - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Házassági évforduló

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Összességében meg voltunk elégedve mindennel. Gyönyörű környezet, kilátás a golfpályára és a kis tavakra. Ötletes a kivilágított erdőrészlet. A szuperior szobák kényelmesek voltak. A fürdő és szauna is jó volt, de sajnos meg sem közelíti az Ausztriában megszokott hangulatot.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Kiliánirénke felhasználót?    Igen

2019. október 24. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza Kiliánirénke értékelésére:
Kedves Kilián Jánosné!

Igazán hálásak vagyunk dicsérő soraiért. Nagy örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és sikerült kellemes élményekkel gazdagítanunk Önöket. Nagy erőkkel dolgozunk azon, hogy versenybe tudjunk szállni a környék legjobb szállodáival, még a szomszédos osztrák hotelekkel is. Hiszünk benne, hogy hamarosan sikerül és vendégeink maximál elégedettségét fogjuk tudni olvasni!
Reméljük, hamarosan visszatérnek hozzánk! Várjuk Önöket sok szeretettel!

Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel csapata
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. október 25.
A Hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, ami nagyon rendezett, szép látvány tárul elénk. A szobák felszereltségével és tisztáságával is nagyon meg voltunk elégedve. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak. A wellness részlegben sok minden megtalálható. Jól éreztük magunkat,...

2019. október 18.
Érkezéskor kicsit meglepődtünk , mert elveszettnek éreztünk magunk a szép nagy szállodában. Az étkezés változatos és finom volt, a személyzet kedves, figyelmes. A spa - részleg, tiszta , és csendes. Mindig van megfelelő pihenőágy. Örömmel választanánk legközelebb is , ha ismét pihenni vágyunk.

2019. október 3.
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt...

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2020-07-02
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-04
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 35.533,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-19 - 2020-07-02